Karina Zuchora. Jej miejsce jest w kuchni!

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 12:00
- Kiedyś biegałam po bieżni, dziś latam między garnkami z poparzonymi rękami - deklaruje Karina Zuchora, była lekkoatletka, obecnie szef kuchni.
Audio
  • Szefowa kuchni Karina Zuchora opowiada o tym, jaką zupą uwiodła chłopaka i dlaczego boi się cytryny (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Karina Zuchora miała wiele pomysłów na życie, ale udział w telewizyjnym show pozwolił jej ustalić priorytety. Zdecydowała, że chce na razie chcę swoje życie spędzić w kuchni (zdj. ilustracyjne)
Karina Zuchora miała wiele pomysłów na życie, ale udział w telewizyjnym show pozwolił jej ustalić priorytety. Zdecydowała, że chce na razie chcę swoje życie spędzić w kuchni (zdj. ilustracyjne) Foto: Glow Images/East News

Czytaj także
słodycze ciastko 1200.jpg
"Japana zjadam". Jak smakuje Japonia z proszku?

Uczestniczka popularnego kulinarnego talent show przyznaje, że gotowanie to w tej chwili najważniejszy cel w jej życiu. - Wchodzę do kuchni około 8 rano i jestem tam aż do nocy - opowiada gość Czwórki. - Ale kiedy z miasta dochodzą do mnie wieści, że dobrze gotuję, że ludzie chcą do mnie przychodzić, zmęczenie mija od razu.

Karina Zuchora miłość do gotowania wyniosła z rodzinnego domu. Nam podaje przepis na pączki babci Jadzi, do których niezbędne są… kaloryfery i puchowa poduszka i zdradza, jaką byłaby sałatą. Opowiada też, co w jej restauracji jada Filip Chajzer.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Gość: Karina Zuchora (szefowa kuchni, pasjonatka gotowania)

Data emisji: 4.02.2016

Godzina emisji: 9.00

kul/kd

Czytaj także

Świat na języku. Podróże kulinarne Joanny Łuniewskiej

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2015 16:20
- Mój blog powstał z połączenia dwóch pasji: do gotowania i do podróżowania - opowiada Joanna Łuniewska. - Dzięki temu już wiem, w którym kraju ludzie zajadają się słodyczami ze smalcem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Swing. Szał endorfin na parkiecie

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2016 17:30
- Swing królował w klubach do 1945 roku. Ale, że jego popularność nie zdążyła wybrzmieć, dziś triumfalnie powraca - mówi tancerka Martyna Stawarz.
rozwiń zwiń