Julia Wieniawa - duszę artystki ma we krwi

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 12:30
- Taniec, śpiew, aktorstwo - każda z tych dziedzin jest bardzo fascynująca - mówi Julia Wieniawa. - Ja chyba najbardziej lubię aktorstwo, choć muzyka również daje mi dużo fanu - dodaje.
Audio
  • Julia Wieniawa opowiada o swoich pasjach, wyborach, muzyce i aktorstwie (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Julia Wieniawa na premierze filmu Wszystkie nieprzespane noce
Julia Wieniawa na premierze filmu "Wszystkie nieprzespane noce"Foto: PAP/Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński

Młodziutka artystka uwielbia taniec, realizuje się jako aktorka, próbuje swoich sił w muzyce. Teledyskiem do jej utworu "Na Zawsze" zachwyca się całe środowisko muzyczne.

Julia Wieniawa Mało osób wie, że kiedyś dużo malowałam, rysowałam, mój tata, artysta plastyk, myślał że pójdę w jego ślady, ale nie mam tyle cierpliwości 

- Mało osób wie, że kiedyś dużo malowałam, rysowałam, mój tata, artysta plastyk, myślał że pójdę w jego ślady, ale nie mam tyle cierpliwości - przyznaje gość Janka Kruczkowskiego i Mateusza Tomaszuka. - Poszłam inną drogą. Dziś nie potrafię wybrać tańca, aktorstwa lub śpiewu. Choć myśląc o szkole wybieram akademię teatralną - dodaje.

Julia Wieniawa opowiada o trampolinie, jaką w jej życiu był serial "Rodzinka.pl", zdradza szczegóły powstania swojego teledysku, mówi o tym co ją denerwuje w mężczyznach i i podejmuje wyzwanie prowadzących audycję. 

***

Tytuł audycji: "Absolutnie Niepoważni"

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Julia Wieniawa (artystka, wokalistka, początkująca aktorka)

Data emisji: 22.12.2016

Godzina emisji: 9.05

pj/jsz


Czytaj także

Karol Strasburger - dowcipnie o sobie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 08:30
Mówisz "Familiada", myślisz Karol Strasburger i jego żarty. Więcej o poczuciu humoru, ale nie tylko opowie sam zainteresowany!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Zdrójkowski: od Tomasza Karolaka nauczyłem się podrywania

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 12:30
W serialu "Rodzinka.pl" gra średniego syna - Kubę Boskiego. 15-letni Adam Zdrójkowski jeszcze nie wie, czy będzie profesjonalnym aktorem, ale przyznaje, że praca na planie wiele go uczy.
rozwiń zwiń