"Się baluje się". Niezapomniana studniówkowa noc z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2016 19:49
Studniówkę w towarzystwie dziennikarzy Czwórki spędzili maturzyści z Bydgoszczy, nagrodzeni w tegorocznym konkursie Czwórki "Się baluje się". 
Audio
  • "Się baluje się". Szalona studniówkowa noc w Bydgoszczy cz. 1. (Dancing/Czwórka)
  • "Się baluje się". Szalona studniówkowa noc w Bydgoszczy cz. 2. (Dancing/Czwórka)
  • "Się baluje się". Szalona studniówkowa noc w Bydgoszczy cz. 3. (Dancing/Czwórka)
  • "Się baluje się". Szalona studniówkowa noc w Bydgoszczy cz. 4. (Dancing/Czwórka)
Studniówkowa noc z Czwórką w Bydgoszczy. Mariusz Infulecki i Michał Migała wraz z uczestnikami imprezy
Studniówkowa noc z Czwórką w Bydgoszczy. Mariusz Infulecki i Michał Migała wraz z uczestnikami imprezyFoto: Marcin Stanisławski/Czwórka

Radiowa Czwórka rozkręciła studniówkową imprezę w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy, organizując szalone konkursy i zabawy pod przewodnictwem Mariusza Infuleckiego i Michała Migały.

Specjalnie dla maturzystów Czwórka przygotowała wyjątkowe sety DJ-skie. Pojawi się także kultowa fotobudka, dzięki której każdy z uczestników mógł uwiecznić wyjątkowe chwile na pamiątkowym zdjęciu. Oprawa muzyczna i prowadzący zagwarantowały niepowtarzalny klimat i dobrą zabawę.

Impreza była transmitowana podczas audycji "PlenAir", emitowanej na żywo ze zwycięskiej szkoły.

Finałowy bal maturalny w Bydgoszczy poprowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki Finałowy bal maturalny w Bydgoszczy poprowadzili Michał Migała i Mariusz Infulecki

Kolejne imprezy studniówkowe w szkołach nagrodzonych w konkursie Czwórki "Się baluje się" Stacja odwiedzi 30 stycznia (Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu) i 13 lutego (II Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie).

mat. pras./kd/mg

 

Czytaj także

Lekcja tańca w Czwórce. Szykujemy się na karnawał!

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 15:00
Wyobraź sobie, że podczas imprezy wchodzisz na parkiet, a reszta sali nie może oderwać od Ciebie wzroku. Jak to zrobić? Naucz się tańczyć i zostań królem albo królową balu!
rozwiń zwiń