Jak ubierają się Polacy?

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 14:14
Często słychać głosy, że polscy panowie w końcu zaczęli dbać o swój styl. W "Dniu Kobiet" porozmawiamy o tym z Piotrem Zacharą, specjalistą w dziedzinie mody.
Jak ubierają się Polacy?
Foto: Glow Images/East News

Zachara wprowadził na polski rynek magazyn "In Style", długo współpracował z "Twoim Stylem", od wielu lat komentuje światową i polską modę. Zapytamy go, czy jest coś takiego jak polski styl? Jak Pan Piotr postrzega modę na modę i czy przekłada się, to na poczucie gustu? Czy Polacy ubierają się już tak jak mieszkańcy Europy zachodniej?
PRZECZYTAJ: Mężczyźni nie wstydzą się już mody

Poruszymy również kwestię dla wielu bardzo interesującą - czy można sobie wypracować styl, czy z dobrym gustem trzeba się urodzić? Jak ubranie pomaga/szkodzi w budowaniu wizerunku ,czy moda jest dla każdego i czy należy sugerować sie trendami?
Odpowiedzi na te pytania szukajcie w audycji "Dzień kobiet" w piątek 31 października od 7.00.
ac

Czytaj także

Dyskryminacja osób otyłych to już zjawisko społeczne

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 13:45
Z badań wynika, że osoby otyłe często są postrzegane jako mniej inteligentne, niezadbane i takie, które nie radzą sobie z własnym życiem. Na określenie tego rodzaju dyskryminacji powstała już nawet angielska nazwa - "weightism".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Maślak: na tytuł mistera wpływ ma osobowość

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:55
Po tym, jak zwyciężył w konkursie Mister Polski 2014, Rafała Maślaka okrzyknięto najprzystojniejszym polskim strażakiem. Ostatnie miesiące to wielki zwrot w życiu skromnego 25-latka z Gorczycy. - Na początku trudno mi było przywyknąć do tego zamieszania wokół mojej osoby, ale teraz już jest ok - powiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy kalesony staną się hitem mody?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 17:00
Kalesony to najbardziej wstydliwa dla mężczyzn część ich garderoby. Zakładają je najczęściej tylko przy najcięższych mrozach i to pod warunkiem, że nikt o tym nie wie. Dwie młode projektantki postanowiły to zmienić!
rozwiń zwiń