Modne ubrania w dyskontach - hit czy kit?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2015 13:40
Supermarkety i dyskonty nie kojarzyły się dotąd z miejscami, w których można nabyć oryginalną, nieszablonową odzież. Ostatnio jednak sporo się zmieniło.
Audio
  • Tomasz Jacyków nie ma nic przeciwko przenikania świata mody do marketów (Czwórka/Dzień kobiet)
Już niedługo modną odzież będzie można nabyć też w dyskontach
Już niedługo modną odzież będzie można nabyć też w dyskontachFoto: Glow Images

Studenci łódzkiej ASP wygrali konkurs zorganizowany przez znany dyskont i przygotowali serię bluzek, które mają trafić do szerszego grona odbiorców, nie tracąc przy tym nic na jakości. Uczestnicy sondy Czwórki uważają, że to ciekawy pomysł, ale nie brakuje i sceptyków. - Market to nie jest dobre miejsce do zakupu ubrań. Nawet znana marka czy interesujący projekt mnie nie przekona - powiedział jeden ze słuchaczy.
Część modowych blogerek również skrytykowała ideę. Ich zdaniem to, że ubrania będą dostępne dla wszystkich za niewielką cenę, kłóci się z ich oryginalnością. Kompletnie nie zgadza się z tym znany stylista Tomasz Jacyków.
- Sprzedawanie w wielkich sieciówkach ciuchów młodych projektantów to wielka nobilitacja i szansa na wybicie się. Ubrania są przecież dla ludzi, a rynek modowy to rynek komercyjny - powiedział.
***
Tytuł audycji: Dzień kobiet
Prowadziły: Karina Terzoni, Katarzyna Dydo
Gość: Tomasz Jacyków
Data emisji: 2.1.2015
Godzina emisji: 8.00
ac/mc

Czytaj także

Moda w Polsce się zdemokratyzowała

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 14:30
Piszący o modzie od ponad 15 lat Piotr Zachara to prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Współpracował z wieloma cenionymi redakcjami, a w piątkowy poranek odwiedził Czwórkę. - O trendach i stylu mówi się u nas czasem już za dużo, nieproporcjonalnie do tego, co naprawdę się dzieje - powiedział.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Maga - na drodze do światowej kariery

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2014 13:30
W piątkowej audycji "Dzień Kobiet" Mateusz Maga, młody polski model, opowie o niełatwej drodze na światowe wybiegi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PlenAir z wizytą na targach Mustache

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2014 18:00
"Mustache: Yard Sale 12" to kolejna odsłona największych w Polsce targów młodych projektantów mody. Nie mogło tam zabraknąć i Czwórki!
rozwiń zwiń