Black Dresses radzi jak pisać bloga

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 11:10
Założyć jest łatwo, prowadzić znacznie trudniej. - Z doświadczenia wiem, że pisanie bloga wymaga kilku cech - tłumaczy Monika Kamińska. - A słowo-klucz do sukcesu to regularność.
Audio
  • Poświęcenie się opłaca, czyli dlaczego warto blogować (Czwórka/Dzień Kobiet)
Blogowanie to nie tylko brylowanie na salonach, ale przede wszystkim ciężka praca, która daje... maksimum satysfakcji
Blogowanie to nie tylko brylowanie na salonach, ale przede wszystkim ciężka praca, która daje... maksimum satysfakcjiFoto: Glow Images/East News

- Blogowanie to nie jest nurzanie się w brokacie, taplanie w szampanie i chodzenie po czerwonym dywanie - wyjaśnia autorka bloga Black Dresses. - Bardzo często jest tak, że człowiek siedzi przed monitorem i nic mu nie przychodzi do głowy. Wczoraj na przykład wymyśliłam świetną puentę, a ciągle nie mam historii.

Zanim Monika Kamińska swój wolny czas całkowicie podporządkowała Black Dresses pisała kiczowate wierszyki. Dziś należy do grona najbardziej wpływowych polskich blogerów. - Cierpliwość, systematyczność, umiejętność słuchania to cechy niezbędne w tym fachu - mówi gość Czwórki. - Ale poświęcenie opłaca się, bo w zamian dostaje się lepszą jakość życia, efektywniejszą pracę i większą skuteczność podejmowanych działań.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzi: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: blogerka Monika Kamińska (Black Dresses)

Data emisji: 16.01.2015

Godzina emisji: 9.00

(kul, pg)

Czytaj także

Coolhunter - poszukiwacz inspiracji, znawca stylu

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 06:00
- Coolhunting nie polega tylko na chodzeniu do klubów - wyjaśnia cool hunterka Agnieszka Świst-Kamińska. - To za mało, jeśli chce się skutecznie prognozować przyszłe trendy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modne ubrania w dyskontach - hit czy kit?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2015 13:40
Supermarkety i dyskonty nie kojarzyły się dotąd z miejscami, w których można nabyć oryginalną, nieszablonową odzież. Ostatnio jednak sporo się zmieniło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trendy 2015: bez selfie, ale ciągle w sieci

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 15:20
Facebook jako narzędzie do rozwijania kariery zawodowej, Instagram platformą dla prawdziwych artystów, koniec mody na selfie - tak zdaniem Konrada Jerina będą wyglądać portale społecznościowe w 2015 roku.
rozwiń zwiń