Ada Fijał: zawsze działam "na spontanie"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 14:39
Ada Fijał to aktorka, a ostatnio także youtuberka i vlogerka modowa. - Ciężko mi jest zaplanować cokolwiek, większość rzeczy robię z dnia na dzień, spontanicznie - mówiła w Czwórce.
Audio
  • Ada Fijał opowiadała w Czwórce o swojej pracy jako aktorki, ale także o kanale "Peszyn fot feszyn" (Dzień Kobiet/Czwórka)
Ada Fijał znana jest m.in. z serialu Klan, ale także z teatralnych desek, programów telewizyjnych, a ostatnio także Youtubea
Ada Fijał znana jest m.in. z serialu "Klan", ale także z teatralnych desek, programów telewizyjnych, a ostatnio także Youtube'aFoto: PAP/Stach Leszczyński

Fijał niedawno wróciła z Tygodnia Mody w Nowym Jorku, ale od dłuższego czasu prowadzi na Youtube. - Moda zawsze była obok mnie - mówiła Fijał. - Na początku fascynował mnie styl retro, dziś skupiam się bardziej na współczesnych kreacjach. To moja pasja, nie praca.

Fijał podkreślała, że najważniejszy w modzie jest dystans do niej i umiejętność "przymrużenia oka". To także udowadnia w swoich filmach, m.in. o Joannie Horodyńskiej, Tomku Jacykowie i Jessice Mercedes. - Moda w Polsce traktowana jest zbyt serio. Powinna być czymś, co dodaje nam energii, a nie ją odbiera - mówi Fijał. W audycji aktorka opowiadała o tym, jak przygotowuje swoje filmy i jak wygląda życie gwiazd mody w USA. Zdradziła też, która ze stylistek wyznała jej miłość.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Ada Fijał (aktorka, vlogerka modowa)

Data emisji: 30.10.2015

Godzina emisji: 9.00

kd/kul

Czytaj także

Czwórka na stoku. Zdobyliśmy Zakopane!

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2015 13:30
Tym razem czwórkowa ekipa bawiła się w zimowym plenerze. Odwiedziliśmy Zakopane i wzięliśmy udział w SnowFeście.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Natalia Przybysz odkrywa uroki kobiecości

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015 11:30
Nagrodzona Fryderykami artystka opowie o swojej przygodzie z prowadzeniem salonu piękności, a właściwie pracowni urody i nastroju.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Misia Furtak: nadal jestem muzykiem

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2015 12:00
Wokalistka i basistka, która zdobyła popularność jako członkini zespołu Très.b, zaprojektowała kolekcję biżuterii. Wspólnie ze złotniczką Kasią Wójcik stworzyła Bazgroł.
rozwiń zwiń