Wykreuj markę, czyli jak zarabiać na modzie

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 13:20
Olka Kaźmierczak to dziewczyna, która planuje rewolucję w polskim świecie mody. Chce uczyć projektantów, jak budować i promować marki, by osiągnąć sukces na rynku.
Audio
  • Olka Kaźmierczak o akademii PR-u modowego (Dzień Kobiet/Czwórka)
Moda to dziedzina na styku sztuki i biznesu
Moda to dziedzina na styku sztuki i biznesuFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Autorka pierwszego w Polsce bloga o komunikacji mody "Fashion PR Girl" założyła akademię PR-u modowego. - Udajemy studia podyplomowe. Prognozujemy trendy, osadzamy je w kontekście ekonomiczno-marketingowym, to wszystko ma za zadanie budować marki, które się nie starzeją i nie tracą terminu ważności po jednym sezonie - mówi Olka Kaźmierczak.

Do akademii wstąpili już projektantka domków dla lalek, która wcześniej pracowała dla Chanel, początkujący projektant mody i absolwent studiów związanych z komunikacją, który chce rozwijać swoje kompetencje.

Olka opowiada, jak będą wyglądały zajęcia w akademii i jakie sławy będą je prowadzić i ocenia kondycję polskiego rynku mody.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Olka Kaźmierczak (założycielka akademii PR-u modowego, blogerka)

Data emisji: 18.12.2015

Godzina emisji: 7.30

mg/kul

Czytaj także

Styl vintage bierze się z tęsknoty

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 12:30
Zagorzałe fanki stylu retro nie zadowalają się stylizowanymi ubraniami z sieciówek i w szafach babć oraz na internetowych aukcjach poszukują starych rzeczy z duszą.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Zielińska: moda ma sens, kiedy daje się jej drugie życie

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 14:00
Znana aktora, która uchodzi za ikonę mody, nie wstydzi się zakupów w second-handach. - Dla moich znajomych w Nowym Jorku chodzenie po komisach to frajda. Zwłaszcza, jeśli uda się upolować coś fajnego, czego nikt nie ma - mówi Katarzyna Zielińska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wykreuj siebie i osiągnij sukces!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 15:00
Strój, makijaż i fryzura mogą wpłynąć na to, że lepiej poczujemy się we własnej skórze, nabierzemy pewności siebie, a nawet - zdobędziemy lepszą pracę.
rozwiń zwiń