Polskie Radio
Section05
projektowanie mody

"Miłość jak miód". Agnieszka Suchora: potrzebujemy prostych wzruszeń

Agnieszka Suchora jest aktorką filmową i teatralną. Od roku 1990 związana z Teatrem Współczesnym, a od piątku (9 lutego) na dużych ekranach będzie można oglądać ją w najnowszej produkcji pt. "Miłość jak miód". To komedia romantyczna opowiadająca o dwóch 50-letnich przyjaciółkach, które postanawiają otworzyć się na nowe doświadczenia i na miłość.
Zobacz więcej na temat:  aktorzy Martyna Podolska Agnieszka Suchora film polski komedia Miłość jak miód projektowanie przestrzeni projektowanie mody

Interesujesz się modą? Nie musisz być projektantem, żeby ją studiować

Czy dyplom zagranicznej uczelni pomaga w znalezieniu pracy w Polsce? Na pewno nie szkodzi, ale są też branże, w których będzie przepustką do kariery. Patrycja Drozdowska studiowała komunikację mody w Wielkiej Brytanii, pracowała w agencji modelingowej w Warszawie, a teraz wyjeżdża na staż do Amsterdamu.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA studia moda projektowanie mody Weronika Puszkar studia za granicą

Moda na topie, czyli co będziemy nosić jesienią, zimą i wiosną?

Właśnie trwa modowy szczyt: wcześniej na pokazach w Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, a obecnie w Paryżu, kreatorzy pokazują nowe kolekcje, nowe pomysły i inspiracje. Wskazują, jakie trendy będą na topie, co i jak się będzie nosić. Także w Polsce to czas mody: trwa Złota Nitka, najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych projektantów, który od 30 lat kreuje scenę mody w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA moda pokazy mody Paryż Mediolan Londyn Nowy Jork Łódź projektowanie mody Tomasz Miara