Karol "Blowek" Gązwa: na hejt reaguję śmiechem

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 18:00
- Zaczynałem 4 lata temu od Minecrafta. Dziś mój kanał Blowek rozwija się w różnych kierunkach - mówi Karol Gązwa, 18-letni youtuber z milionem fanów.
Karol Gązwa ma 18 lat i milion fanów w sieci. Jest apostołem Minecrafta i jest bez wątpienia jedną z największych polskich gwiazd w internecie
Karol Gązwa ma 18 lat i milion fanów w sieci. Jest apostołem Minecrafta i jest bez wątpienia jedną z największych polskich gwiazd w internecieFoto: facebook/screen

- Ostatnio zacząłem robić vlogi. Bardzo mi się to podoba. I moim odbiorcom też - mówi gość Czwórki. - Ale byłem, jestem i będę zapalonym graczem. Bo kocham to robić.

Gązwa był drugim gamerem, któremu udało się uzyskać milion subskrybentów. - Przywiązuję dużą wagę do tego, co robię, na jakość materiałów, które publikuję. Bo bardzo zależy mi na moich fanach - wyjaśnia Gązwa. - Na hejt reaguję śmiechem. Do krytyki podchodzę z dystansem.

Karol Gązwa opowiadał z czyją pomocą przygotowuje swój program, dlaczego dziwi się, gdy ludzie zakładają kanały dla "fejmu" i co zamierza zrobić, kiedy już zda maturę.

***

Tytuł audycji: Efekt: WOW

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Karol Gązwa (youtuber, kanał Blowek)

Data emisji: 20.04.2015

Godzina emisji: 17.00

mp

Czytaj także

Cyber Marian: uczę się dystansu do hejterów

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2015 09:00
Na Facebooku ma ponad 110 tys. fanów, a jego kanał na YouTube subskrybuje 256 tys. osób. - Od urodzenia czułem się artystą i pomysłów na życie mi nie brakuje - mówi Cyber Marian.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Remigiusz Maciaszek: w internecie czuję wolność

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2015 22:00
Vloger i autor bloga o grach "Ja, Rock!" mówi o tym, jak reaguje na hejterskie komentarze i jak tworzy swoje filmy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Internetowi aktywiści - pomagają czy szkodzą?

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 18:00
Filmują policjantów na służbie, tropią afery, robią zdjęcia osobom pijącym alkohol w miejscach publicznych. Tak działają internetowi strażnicy prawa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Youtuber Kuba Jankowski już nie o maturze

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 14:00
Kiedyś prowadził znany kanał "Matura To Bzdura", teraz działa niezależnie. Na naszej antenie opowiedział o swoich planach i inspiracjach.
rozwiń zwiń