X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Forum Młodych przygotuje Cię do ŚDM 2016

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2016 13:08
- Wiele lat temu wspólnota zobaczyła, że aby dobrze przeżyć ŚDM trzeba się przygotować duchowo. Zauważyliśmy, że dobrze jest dać młodym ludziom strawę duchową - o korzeniach Forum Młodzieży opowiada Janusz Tarasiewicz ze Wspólnoty Emmanuel.
Audio
  • Paulina Cisz i Janusz Tarasiewicz ze Wspólnoty Emmanuel zapraszają na Forum Młodzieży w Częstochowie (Kierunek Kraków/Czwórka)
Szczęście odnalezione na Forum Młodzieży trwa cały rok, a nawet lata
Szczęście odnalezione na Forum Młodzieży trwa cały rok, a nawet lataFoto: Pixabay.com/Public domain

Wszyscy przygotowują się do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Pełną parą idzie również organizacja Forum Młodzieży w Częstochowie. - Chcemy, żeby młodzi coś przeżyli. Przeżyli w relacji do Pana Boga, a przede wszystkim w relacji miedzy sobą - mówi organizator Forum.

Pierwsze Forum Młodzieży miało miejsce w Wadowicach w 2000 roku. Pierwszym, na którym była Paulina Cisz było to, pod hasłem "Rio in Częstochowa". - To było dla mnie niesamowite przeżycie zobaczyłam, że Kościół może być młody, żywy i radosny. To zupełnie zmieniło mój pogląd na Kościół, zapoczątkowało głęboką relację z Panem Bogiem - opowiada.

Do Częstochowy w dniach 20-25 lipca przybędzie mnóstwo młodych ludzi, by dzielić się wiarą i radością, odszukać wewnętrzne szczęście. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji dla ciała i ducha, i o nich właśnie opowiadają w Czwórce.

***

Tytuł audycji: Kierunek Kraków

Prowadzi: Sylwia Sułkowska

Goście: Paulina Cisz i Janusz Tarasiewicz (Wspólnota Emmanuel, współorganizatorzy Forum Młodych w Częstochowie)

Data emisji: 19.06.2015

Godzina emisji: 7.00

pj/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ŚDM 2016. Wolontariusze - ludzie do zadań specjalnych

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2016 12:07
Światowe Dni Młodzieży w Krakowie odbędą się w lipcu. To wyjątkowe spotkanie poprzedzą "Dni w Diecezjach" - tam kluczową rolę odegrają wolontariusze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Maryja czuwa nad uczestnikami ŚDM 2016"

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2016 08:00
W maju, gdy wszystko kwitnie, pachnie i śpiewa, katolicy zwracają się do Maryi. W Polsce tradycja maryjna jest bardzo żywa i mocna.
rozwiń zwiń