Przedpremierowe spotkanie z artystką. Marta Zalewska: chciałam "Więcej" i mam to

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 15:19
We wtorek 4 grudnia w studiu radiowej Czwórki, Marta Zalewska zagrała akustycznie trzy utwory, m.in. singiel "Więcej", a w roli recenzentek debiutanckiego materiału wokalistki wystąpiły m.in. Urszula Dudziak, Monika Borzym i Marcelina.
Audio
  • Spotkanie z Martą Zalewską, gośćmi były Urszula Dudziak, Monika Borzym i Marcelina (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Marta Zalewska podczas przedpremierowego spotkania w Czwórce
Marta Zalewska podczas przedpremierowego spotkania w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski

Premiera debiutanckiej płyty artystki już 7 grudnia 2018, oczywiście w radiowej Czwórce, ukazała się ona nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. ZOBACZ WIĘCEJ >>> - Jestem bardzo szczęśliwa, a wydanie autorskiej płyty jest spełnieniem mojego największego marzenia - mówiła artystka w studiu Czwórki. - Z muzyką mam bardzo dużo wspólnego przez całe życie, więc to bardzo ważna chwila, wszystko przeżywam dziś podwójnie. Chciałam "Więcej" i mam to. 

Marta Zalewska wygrała konkurs "Wydaj płytę z Będzie Głośno" w radiowej Czwórce. Jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. - To wyjątkowo uzdolniona osoba, pisze piękne teksty z cudownym przesłaniem, bardzo ważnym. Głos ma niezwykły, i - co mi się bardzo podoba - Marta ma rewelacyjną dykcję, jest Princem w spódnicy. To niezwykła postać, która ma wszystko. To jakby Bóg się zamyślił i dał jej za dużo - mówiła o Marcie Zalewskiej w Czwórce Urszula Dudziak.

marta zalewska damian sikorski finał 1200.jpg

Jak wspominała w studiu Czwórki sama laureatka konkursu "Będzie głośno!", ostatnie tygodnie są dla niej wyjątkowym, pełnym wrażeń okresem. Co wydarzyło się w tym czasie i jak zmieniło się jej życie? Co o twórczości Zalewskiej sądzą Monika Borzym, która współpracowała z nią wcześniej, i Marcelina? To w nagraniu materiału ze studia.  

Dowiedz się więcej o Marcie Zalewskiej i konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno" >>>

W programie zaprezentowaliśmy też singlowy wideoklip Marty Zalewskiej, z nadchodzącej płyty, który znalazł się w nowościach Listy Przebojów Programu 3. Klip w reżyserii Piotra Pluty i Kasi Kornelii Kowalczyk powstał we współpracy ze Szkołą Teledysków, Fundacją Inicjatyw Kulturalnych "Plaster" i radiową Czwórką.


czwórka marta zalewska podwórko 1200.jpg
Marta Zalewska - koncert w studiu Czwórki >>>

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Damian Sikorski

Data: 4.12.2018

Godzina emisji: 13.05

kd/pj

Czytaj także

Konkurs "Będzie Głośno!". "Zwyciężył dynamizm i siła muzyki"

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2018 14:40
Finał drugiej już odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" za nami. Zwyciężyła Marta Zalewska, o której jurorzy mówią "Hendrix w spódnicy". Na koncert wokalistki zapraszamy już w grudniu!
rozwiń zwiń