Miły ATZ i jego koncertowe lato. Co zagra na Up To Date Festival?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2022 19:20
- Mamy bardzo intensywny okres podróżowania po całym kraju z koncertami - mówi Miły ATZ w Czwórce. - Teraz "lecimy" festiwalowo, a w planach jest występ na Up To Date Festival.
Miły ATZ wystąpi na Up To Date Festival 2022.
Miły ATZ wystąpi na Up To Date Festival 2022.Foto: mat.promoc.

Święto muzyki elektronicznej

Już za niecały miesiąc pod patronatem Czwórki rozpocznie się Up to Date Festval. Tegoroczna odsłona Festiwalu w Białymstoku odbędzie się w dniach 2-4 września. Przez dwa festiwalowe dni można będzie usłyszeć twórców najlepszej muzyki elektronicznej.

Do stolicy Podlasia co roku ściąga ponad 10 tysięcy fanów energetycznych brzmień. Wydarzenia festiwalowe odbywają się w różnorodnych przestrzeniach, takich jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich.


Czwarta Scena Czwórki

Jak w poprzednich edycjach, na Festiwalu można będzie oglądać również występy artystów na Czwartej Scenie Czwórki. Wśród nich będzie Miły ATZ.

- Zapraszam wszystkich na Up To Date Festival. Gram 2 września, pojawią się kawałki z ostatniego albumu "Roller", ale też "Czarnego swingu" - mówi raper. -  To numery, które na żywo działają bardzo dobrze. To będzie regularny koncert, wystąpię wraz z DJ-em Wojną.

Miły ATZ to także współtwórca kolektywu Święty Bass, z którym tego lata występuje na scenach całej Polski. - Mam bardzo intensywny okres podróżowania po całym kraju nie tylko z koncertami. Trasa "Rollowa", klubowa, oficjalnie jest zakończona. Teraz są festiwale, ale materiał z płyty "Roller" cały czas gramy i dociera do nowych ludzi. Jestem pod wrażeniem, jak jest odbierany - opowiada. - Ostatnio graliśmy na Real Ravers w Poznaniu, za nami też występy w Krakowie. Ciągle trasa - po Kołobrzegu graliśmy we Władysławowie. Frekwencja na koncertach festiwalowych też dopisuje, mimo że równolegle działają inne sceny.

Źr. Facebook/Up To Date Festival 2022

Miły ATZ i Lowpass nominowani

Miły ATZ to wszechstronny raper, specjalizujący się w wielu nurtach muzycznych. Działa w różnych kolektywach, między innymi Lowpass, który tworzą wraz z nim Marceli Bober, Wuja HZG i Miroff. - Zapraszamy na występ 5 sierpnia. To materiał dla ludzi, którzy lubią połączenie rapu z jazzem, ale także z elektroniką - mówi gość Czwórki. - W tym roku dostaliśmy nominację do "Lech Music Awards" w kategorii "Odkrycie roku". Mimo dużej konkurencji mam cichą nadzieję, że wygramy.


Źr. Youtube/MIŁY ATZ ft. DGE - DON (prod. @atutowy)


Posłuchaj
10:22 Czwórka/Muzyczny Lunch - Miły ATZ 04.08.2022.mp3 Miły ATZ o koncertowym lecie i występie na Up To Date Festival 2022 (Muzyczny Lunch/Czwórka)

*** 

Tytuł audycji: Muzyczny lunch

Prowadzi: Piotr Truszkowski 

Gość: Miły ATZ

Data emisji: 04.08.2022

Godzina emisji: 13.45

aw

Czytaj także

Szczyl w "Numer Raz na fali": dziś jestem świadomy tego, co robię

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2021 15:30
- Nie chcę i nie muszę wzbudzać wokół siebie celowo kontrowersji. Do ludzi wolę przemawiać moją muzyką - podkreślał w rozmowie z Numerem Razem Szczyl, który sprzedał swój pierwszy album, "Polska Floryda", jeszcze przed jego premierą.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tęsknię za starym Kanye. O serialu "jeen-yuhs: Trylogia Kanye"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2022 12:50
21 lat temu reżyser Clarence "Coodie" Simmons poznał Kanye’ego Westa i uznał, że ze względu na niego warto przeprowadzić się z Chicago do Nowego Jorku, by dokumentować jego drogę do statusu nowego króla rapu. Tak powstał serial "jeen-yuhs: Trylogia Kanye", który można oglądać w sieci.
rozwiń zwiń