Inteligentny portal pomaga w znalezieniu pracy

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 10:00
Jak łatwo i w miarę szybko znaleźć wymarzoną pracę? Może za pomocą inteligentnego portalu pracy i rozwoju zawodowego. Jak to działa?
Audio
  • Jan Radzikowski o inteligentnym portalu pracy (Czwórka/Na bogato)
Inteligentny portal pomaga w znalezieniu pracy
Foto: Glow Images/East News

Czasy, gdy młodzi ludzie poszukując zatrudnienia wcześniej kupowali gazetę i z mozołem zakreślali oferty, które ich interesowały, przeszły do lamusa. Teraz wystarczy wejść na jeden z wielu dostępnych w sieci portali i przy użyciu odpowiednich featów, wyszukać interesujące ogłoszenia.

Na podobnej zasadzie dział porta ISIVI, jednak - zdaniem Jana Radzikowskiego, twórcy strony - różni się on od innych wyszukiwarek. -  Zestawia profil zawodowy kandydata ze wszystkimi ofertami pracy, które tam się znajdują, a następnie sugeruje oferty zgodne z profilem zawodowym kandydata - tłumaczył gość audycji "Na bogato".

Czytaj też: Na studiach praca popłaca

Portal podpowiada też, jakie kwalifikacje należy podnieść, by zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pracy, która nas interesuje. Przy jego pomocy możemy wygenerować profesjonalnie przygotowane CV. W bazie wyszukiwarki znajduje się prawie sto firm, które wystawiają swoje oferty - Są to międzynarodowe korporacje i mniejsze firmy krajowe - zachęcał Radzikowski.

O zaletach ISIVI w audycji "Na bogato". Zapraszamy do wysłuchania!

(pkur/ac)

Czytaj także

Jest praca dla absolwentów!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 16:05
- Młode osoby z wyższym wykształceniem coraz lepiej radzą sobie na rynku pracy. W dodatku najczęściej otrzymują normalne umowy o pracę - przekonywała w Czwórce Maria Drozdowicz-Bieć z Forum Społecznego Rozwoju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perspektywy młodych na rynku pracy? Całkiem dobre!

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 16:45
- Jest coraz więcej ofert staży, praktyk, w dodatku płatnych. Firmy zaczynają też kłaść nacisk na to, by zagwarantować umowę o pracę. Wygląda to naprawdę znacznie lepiej niż jakiś czas temu - przekonywała w Czwórce Urszula Zając-Pałdyna, ekspert rynku pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na studiach praca popłaca

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2014 10:30
"Żebranie" u rodziców o każdy grosz, gdy człowiek osiąga pełnoletniość nie należny do przyjemności dla żadnej ze stron takiego "dealu". Dlatego wielu młodych ludzi już na studiach decyduje się na podjęcie pracy. Jakich zajęć najczęściej ima się młodzież?
rozwiń zwiń