Potrzebujesz "Więcej Miejsca"? Nowy pomysł na biznes

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 19:25
Prywatny mini magazyn do wynajęcia - taki biznes rozkręcił Rafał Kołomański. W Czwórce opowiedział o swojej firmie, a Derrick Ogrodny radził, jak ją promować.
Audio
  • Rafał Kołomański i Derric Ogrodny o serwisie WiecejMiejsca.pl i promocji tego, i podobnych pomysłów na biznes (Czwórka/Na bogato)
Pomysł na mini magazyny do wynajęcia kierowany jest przede wszystkim do osób, które mają niewielkie mieszkania, albo którym właśnie powiększyła się rodzina
Pomysł na mini magazyny do wynajęcia kierowany jest przede wszystkim do osób, które mają niewielkie mieszkania, albo którym właśnie powiększyła się rodzinaFoto: Glow Images/East News

Pomysł na biznes podsunęło mu samo życie. Mieszkając z żoną i dwójką dzieci Kołomański miał coraz mniej miejsca na mnożące się w domu przedmioty. - Obserwowaliśmy znajomych i okazało się, że nie tylko my mamy takie problemy - mówił gość Czwórki.

Jego pomysł się przyjął i powoli rozkręca, ale droga do pełnego sukcesu jeszcze jest daleka. - Zanim sprzedamy ludziom daną usługę musimy uświadomić im, że mają problem, na który my znaleźlismy rozwiązanie - przekonuje ekspert od marketingu Derrick Ogrodny. - Warto zastanowić się w pierwszej kolejności, kto mógłby skorzystać z takich usług i do tych ludzi kierować reklamę.

Kołomański opowiedział w Czwórce o tym, na jakiej zasadzie działa jego usługa i co sprawia, że jest dla klientów całkowicie bezpieczna, a Derrick Ogrodny tłumaczył, jak skutecznie promować taki biznes w sieci i nie tylko.

***

Tytuł audycji: Na bogato

Prowadziła: Aleksandra Jasińska

Gość: Rafał Kołomański (WiecejMiejsca.pl), Derrick Ogrodny (specjalista od promocji biznesu w sieci, szef agencji content marketingowej Virtual Brain)

Data emisji: 20.04.2015

Godzina emisji: 19.00

kd

Czytaj także

Chcesz założyć własną firmę? Musisz mieć pasję i entuzjazm

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2014 08:00
Często słyszymy: nie masz pracy, załóż własny biznes. Niby nic prostszego, okazuje się jednak, że ci, którzy zastosowali się do tej rady, nierzadko na tym tracą. Firma upada, a młodzi biznesmeni zostają z niczym. - Trzeba mieć cele, a gdy coś nie wychodzi, zagryzać zęby i próbować dalej - mówi przedsiębiorca Tomasz Wiśniewski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polskie pola lawendy - Prowansja na Lubelszczyźnie

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 12:00
Olga Wesołowska rok temu w małej wsi w woj. lubelskim założyła plantację lawendy. Dziś jest już po pierwszych lawendowych żniwach. - Zainteresowanie lawendą w Polsce jest ogromne - opowiada w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Biznes dla bezrobotnych? Sprawdź, jak zgarnąć unijną kasę!

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2015 16:41
Chcesz zgarnąć od 19 do 21 tys. zł? Weź udział w konkursie na pomysł na własny biznes, organizowanym przez twój Powiatowy Urząd Pracy. Jak wziąć w nim udział i wypełnić stosowne wnioski?
rozwiń zwiń