X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Potrzebujesz "Więcej Miejsca"? Nowy pomysł na biznes

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 19:25
Prywatny mini magazyn do wynajęcia - taki biznes rozkręcił Rafał Kołomański. W Czwórce opowiedział o swojej firmie, a Derrick Ogrodny radził, jak ją promować.
Audio
  • Rafał Kołomański i Derric Ogrodny o serwisie WiecejMiejsca.pl i promocji tego, i podobnych pomysłów na biznes (Czwórka/Na bogato)
Pomysł na mini magazyny do wynajęcia kierowany jest przede wszystkim do osób, które mają niewielkie mieszkania, albo którym właśnie powiększyła się rodzina
Pomysł na mini magazyny do wynajęcia kierowany jest przede wszystkim do osób, które mają niewielkie mieszkania, albo którym właśnie powiększyła się rodzinaFoto: Glow Images/East News

Pomysł na biznes podsunęło mu samo życie. Mieszkając z żoną i dwójką dzieci Kołomański miał coraz mniej miejsca na mnożące się w domu przedmioty. - Obserwowaliśmy znajomych i okazało się, że nie tylko my mamy takie problemy - mówił gość Czwórki.

Jego pomysł się przyjął i powoli rozkręca, ale droga do pełnego sukcesu jeszcze jest daleka. - Zanim sprzedamy ludziom daną usługę musimy uświadomić im, że mają problem, na który my znaleźlismy rozwiązanie - przekonuje ekspert od marketingu Derrick Ogrodny. - Warto zastanowić się w pierwszej kolejności, kto mógłby skorzystać z takich usług i do tych ludzi kierować reklamę.

Kołomański opowiedział w Czwórce o tym, na jakiej zasadzie działa jego usługa i co sprawia, że jest dla klientów całkowicie bezpieczna, a Derrick Ogrodny tłumaczył, jak skutecznie promować taki biznes w sieci i nie tylko.

***

Tytuł audycji: Na bogato

Prowadziła: Aleksandra Jasińska

Gość: Rafał Kołomański (WiecejMiejsca.pl), Derrick Ogrodny (specjalista od promocji biznesu w sieci, szef agencji content marketingowej Virtual Brain)

Data emisji: 20.04.2015

Godzina emisji: 19.00

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chcesz założyć własną firmę? Musisz mieć pasję i entuzjazm

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2014 08:00
Często słyszymy: nie masz pracy, załóż własny biznes. Niby nic prostszego, okazuje się jednak, że ci, którzy zastosowali się do tej rady, nierzadko na tym tracą. Firma upada, a młodzi biznesmeni zostają z niczym. - Trzeba mieć cele, a gdy coś nie wychodzi, zagryzać zęby i próbować dalej - mówi przedsiębiorca Tomasz Wiśniewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie pola lawendy - Prowansja na Lubelszczyźnie

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 12:00
Olga Wesołowska rok temu w małej wsi w woj. lubelskim założyła plantację lawendy. Dziś jest już po pierwszych lawendowych żniwach. - Zainteresowanie lawendą w Polsce jest ogromne - opowiada w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biznes dla bezrobotnych? Sprawdź, jak zgarnąć unijną kasę!

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2015 16:41
Chcesz zgarnąć od 19 do 21 tys. zł? Weź udział w konkursie na pomysł na własny biznes, organizowanym przez twój Powiatowy Urząd Pracy. Jak wziąć w nim udział i wypełnić stosowne wnioski?
rozwiń zwiń