Granice, które najtrudniej przekroczyć

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 11:52
W poniedziałkowy poranek, w audycji "Nawiedzeni" zaprosimy was do dyskusji o tym, które bariery, i to nie tylko te fizyczne, najtrudniej jest pokonać.
Granice, które najtrudniej przekroczyć
Foto: Glow Images/East News

Jak pokonać własne lęki, jak przełamać nieśmiałość? - w poniedziałek rano podyskutujemy o tym, które granice (najczęściej te we własnej głowie) trudno nam pokonać i jak walczyć z własnymi słabościami. Do tematu podejdziemy jednak także dużo bardziej przyziemnie i zastanowimy się, gdzie na świecie znajdują się najlepiej strzezone przejścia graniczne.

O tym, których granic pokonać sie nie da w sondzie Czwórki wypowiedzą się słuchacze, a eksperci, zaproszeni do studia opowiedzą o tym, gdzie leżą granice wytrzymałości człowieka.

Na audycję "Nawiedzieni" zapraszamy was już w poniedziałek, 28 października, od godz. 9.00 do 11.00.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Długi sen to podstawa dobrego samopoczucia

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 19:00
Niektórzy potrzebują ośmiu godzin nieprzerwanego snu, by po wstaniu z łóżka czuć się dobrze, innym wystarczą cztery. - Młodzi ludzie niestety sypiają zbyt krótko, starsi starają się spać za długo - diagnozuje Michał Skalski, ekspert z dziedzinie zaburzeń snu i leczenia bezsenności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zazdrość - uczucie, z którym nie damy rady wygrać?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 13:00
Ci, którzy twierdzą, że nigdy nie doznali uczucia zazdrości, prawdopodobnie kłamią. Zdaniem psycholog Ewy Krawczyńskiej uczucie to dotyka nas wszystkich, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, w równym stopniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jesienią warto się zmotywować. Biegaj, ćwicz, ale nie siedź za biurkiem

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 16:00
Jesienią również, podobnie jak w czasie wakacji, warto dbać o kondycję. Jak trenować, gdy za oknem deszcz i słota? - Kalistenika to zestaw ćwiczeń, które można wykonywać zawsze i wszędzie - opowiada Szymon Żarczyński, trener.
rozwiń zwiń