Jak zaplanować przygotowania do zawodów?

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 17:50
Gościem poniedziałkowej audycji "Rozbiegani" będzie Bartek Olszewski, Warszawski Biegacz, który opowie, jak zaplanować trening, przygotowując się do konkretnych startów. Zaprosimy was także na trening z Kariną Terzoni i Tomkiem Romanowskim.
Jak wygrać zawody? Trzeba odpowiednio się do nich przygotować
Jak wygrać zawody? Trzeba odpowiednio się do nich przygotowaćFoto: Glow Images/East News

W poniedziałkowej audycji "Rozbiegani" dowiemy się, o ile wcześniej powinniśmy zacząć przygotowania do startu w biegu na określoną odległość, by nie przemęczyć się, a jednocześnie optymalnie przygotować swoje mięśnie. Gość Czwórki, Bartek Olszewski odpowie także na pytanie, jak zaplanować sobie start, żeby ukończyć z wymarzoną "życiówką". I czy zwyczajni miłośnicy biegania mogą w ciągu kilku tygodni przygotować się do poważnych sportowych imprez?

Zobacz także: Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką <<< >

W poniedziałkowe wieczory co tydzień dziennikarka Czwórki Karina Terzoni oraz trener osobisty Tomek Romanowski zachęcają was także do wspólnego ćwiczenia. W tym tygodniu także zaprosimy was na trening!

Zobaczcie, co będzie się działo:

Na audycję "Rozbiegani" zapraszamy już w poniedziałek, 27 opaździernika, od godz. 18.00 do 19.00.

(kd)

Czytaj także

Kalistenika. Ćwiczenia, które warto znać

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 18:58
Kalistenika to trening fizyczny, polegający na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała, takich jak "pompki", "mostki" czy "brzuszki". O tym, jak optymalnie trenować w ten sposób, w sobotnie popołudnie opowie propagator kalisteniki Szymon Żarczyński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jesienią warto się zmotywować. Biegaj, ćwicz, ale nie siedź za biurkiem

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 16:00
Jesienią również, podobnie jak w czasie wakacji, warto dbać o kondycję. Jak trenować, gdy za oknem deszcz i słota? - Kalistenika to zestaw ćwiczeń, które można wykonywać zawsze i wszędzie - opowiada Szymon Żarczyński, trener.
rozwiń zwiń