Obozy biegowe nauczą cię jak dobrze biegać!

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 09:30
Podnoszą kwalifikacje i sprawiają, że bieganie staje się prawdziwą przyjemnością. - Na obozie biegowym nie pracuje się nad formą, tylko uczy się jak czerpać z tego frajdę - przekonuje trener Kuba Wiśniewski.
Audio
  • Obozy biegowe - dla kogo są i jak je wybierać? (Czwórka/Rozbiegani)
Obóz biegowy to duża inwestycja - nie tylko finansowa, ale także czasowa, emocjonalna i zdrowotna
Obóz biegowy to duża inwestycja - nie tylko finansowa, ale także czasowa, emocjonalna i zdrowotnaFoto: Glow Images/East News

- W wyjazdach nie chodzi o to, żeby zwiększyć swoją wytrzymałość, bo to można zrobić samemu w mieście - tłumaczy trener. - Obozy biegowe przede wszystkim pozwalają poprawić ekonomikę biegu. To także doskonała okazja, żeby skorzystać z rad i doświadczeń profesjonalnych trenerów

W audycji sprawdziliśmy, czym różnią się obozy biegowe organizowane w górach i nad morzem, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze oferty, a nasz ekspert radził także co zrobić, żeby uniknąć przetrenowania.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Kuba Wiśniewski (trener)

Data emisji: 02.03.2015

Godzina emisji: 18.00

(kul, ei)

Czytaj także

Agnieszka Więdłocha: biegam zawsze przy muzyce

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2015 09:00
Agnieszka Więdłocha weźmie udział w kolejnej edycji biegu Wings For Life, która odbędzie się w tym roku w Poznaniu. - Cieszę się z tego, że mam kolejny cel i dążę do niego - mówi aktorka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Night Runners - biegnąc w ciemnościach

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 08:40
- Nasze spotkania są otwarte dla wszystkich, nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem - mówi ekipa Night Runners. - U nas nikt nie biega sam!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Łukasz Grass o samotności sportowca

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 07:00
Karierę zaczynał w radiu, potem był jednym z najlepszych dziennikarzy informacyjnych. W między czasie Łukasz Grass zaprzedał duszę bieganiu.
rozwiń zwiń