X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sportowy savoir-vivre. Czego nie robić w fitness klubie?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 07:00
Czy znasz etykietę, obowiązującą w klubach fitness? - Zasady dotyczą głównie sprzętu, ale także higieny osobistej użytkowników - mówią blogerki Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka.
Audio
  • Jakie zasady obowiązują na siłowniach i w fitness klubach - mówią Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka (Rozbiegani/Czwórka)
Efektywny i przyjemnie spędzony czas na siłowni albo w fitness klubie jest wynikiem przestrzegania zasad przez klub i jego klientów
Efektywny i przyjemnie spędzony czas na siłowni albo w fitness klubie jest wynikiem przestrzegania zasad przez klub i jego klientówFoto: Glowimages/East News

Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka chodzą do klubów sportowych i sprawdzają czystość oraz jakość sprzętu, który się tam znajduje, oceniają atmosferę i kompetencje trenerów. - Ważne są małe "gifty", przyjemności, które ułatwiają i umilają pobyt w klubie, np. darmowa woda - opowiadały w Czwórce. Ich zdaniem jednak to nie tylko klub powinien przestrzegać pewnych zasad, klienci także. - Nie rezerwujmy sprzętu, jeśli na nim nie ćwiczymy, nie zabierajmy hantli i mat. Po skończonych ćwiczeniach odkładajmy sprzęt na miejsce - wymieniały.

Opowiadały także m.in. o podstawowych zasadach zachowania higieny w klubach sportowych, czyli m.in. samodzielnym dezynfekowaniu sprzętu, a także o tym, co w naszym zachowaniu - według nich - najbardziej może razić innych użytkowników siłowni.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka (autorki bloga "Fit Testujemy")

Data emisji: 13.07.2015

Godzina emisji: 18.00

kd/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Antigravity fitness, czyli ćwiczenia na hamaku

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2015 19:00
Powstała nowa forma fitnessu - ćwiczenia w powietrzu wykorzystujące elementy jogi i pilatesu. Taki trening rozciąga i wzmacnia mięśnie, a do tego daje wiele radości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Metamorfoza - jak schudnąć i zmienić swoje życie?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 10:18
Zaczęła ćwiczyć w 2012 roku, potem przeszła na dietę. W ciągu dwóch lat straciła 18 kg, a potem została trenerką fitnessu. Dziś Magdalena Sobieska zachęca innych do uprawiania sportu.
rozwiń zwiń