Dobczycki Klub Biegacza. "Razem do celu"

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2016 14:40
- Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się, kiedy postanowiłem zadbać o swoje zdrowie. Nawet nie zauważyłem kiedy ścieżka biegowa stała się moją ścieżką życiową - mówi Piotr Korbas, prezes Dobczyckiego Klubu Biegacza.
Audio
  • O Dobczyckim Klubie Biegacza opowiada Piotr Korbas (Rozbiegani/Czwórka)
Dobczycki Klub Biegacza melduje się na starcie
Dobczycki Klub Biegacza melduje się na starcieFoto: Marcin Korbas

Z pasji do biegania narodził się Dobczycki Klub Biegacza. - Nagle okazalo się, że mam coraz więcej pracy w klubie, coraz mniej czasu na pracę zawodową. Postanowiłem więc odejśc z korporacji i poświęcić się temu, co kocham - opowiada gość Czwórki.

Piotr Korbas Członkom Dobczyckiego Klubu Biegacza najwięcej frajdy sprawia bieganie po lesie i po górach. Dlatego organizujemy takie zawody, w których sami chcielibyśmy wziąć udział 

Członkowie Dobczyckiego Klubu Biegacza trenują dla dobrej formy, dla relaksu albo żeby zintegrować się z innymi. Najczęściej biegają po strefie przemysłowej w Dobczycach oraz po ścieżkach w lesie w Kornatce. Wspólnie jeżdżą też na zawody. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak założyć stowarzyszenie biegowe albo co zrobić, by pójść w ślady gościa Czwórki - posłuchaj nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Piotr Korbas (prezes Dobczyckiego Klubu Biegacza)

Data emisji: 19.11.2016

Godzina emisji: 10.08

kul/pg

Czytaj także

Biegi 24-godzinne. Jak się przygotować?

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 14:49
Andrzej Radzikowski i Paweł Szynal to dwaj zawodnicy, którzy regularnie uczestniczą w biegach 24-godzinnych i... zwyciężają. Jak przygotowują się do takich wyzwań?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Swimrun. Bieg w piance, pływanie w butach

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2016 13:59
Swimrun to wybuchowe połączenie dwóch dyscyplin - pływania i biegania. Od niedawna sport ten zyskuje popularność w Polsce, a w "Rozbieganych" opowiadają o nim Jędrek Maćkowski i Rafał Bebelski.
rozwiń zwiń