"Wygrywam z anoreksją" - blog w hołdzie burgerom

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2015 16:20
Maciek sprawdza streetfoodowe knajpy, a swoje spostrzeżenia opisuje na blogu "Wygrywam z anoreksją". - Zaczynałem od testowania chipsów. Dziś jestem fanem bekonu - mówi gość Czwórki.
Audio
  • Bekonowe lody? Maciej Blatkiewicz nie boi się kulinarnych eksperymentów (Czwórka/Się mówi)
Maciej Blatkiewicz je dużo i niezdrowo. Kocha bekon, uwielbia burgery, ubóstwia sos BBQ i prowadzi bloga Wygrywam z anoreksją
Maciej Blatkiewicz je dużo i niezdrowo. Kocha bekon, uwielbia burgery, ubóstwia sos BBQ i prowadzi bloga "Wygrywam z anoreksją"Foto: Glow Images/East News

Bloger podkreśla, że nie jest krytykiem kulinarnym tylko fanem ulicznego jedzenia. - Dla mnie to, co jest zdrowe nie zawsze bywa smaczne - tłumaczy. - Nie lubię hummusu i falafeli. Ale za wołowinę oddałbym wszystko - dodaje ze śmiechem.

W audycji testowaliśmy legendarne sosy do burgerów, tłumaczyliśmy dlaczego ketchup, majonez i musztarda to dla bułki z mięsem mordercze trio oraz sprawdziliśmy, jak smakują mleczne ciastka usmażone z bekonem na głębokim tłuszczu.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Gość: Maciej Blatkiewicz (autor bloga "Wygrywam z anoreksją")

Data emisji: 5.06.2015

Godzina emisji: 15.00

kul/tj

Czytaj także

Blog - jak zmotywować się do pisania?

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2015 16:00
Przy pisaniu bloga liczą się nie tylko lekkie pióro, ale też dobre tematy i systematyczność. Radzimy, jak zmotywować się do tego zajęcia i zdobyć tysiące czytelników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świat na języku. Podróże kulinarne Joanny Łuniewskiej

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2015 16:20
- Mój blog powstał z połączenia dwóch pasji: do gotowania i do podróżowania - opowiada Joanna Łuniewska. - Dzięki temu już wiem, w którym kraju ludzie zajadają się słodyczami ze smalcem.
rozwiń zwiń