Miłość w sieci. Czy randki on-line nas psują?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2015 15:55
Coraz szybciej rośnie popularność aplikacji randkowych. - Potraktujmy je jako środek, a nie cel sam w sobie - apeluje ekspert serwisów randkowych.
Audio
  • Jak działa Tinder? (Czwórka/Się mówi)
  • Portale randkowe pomagają osobom nieśmiałym, ale czy dzięki nim można znaleźć miłość na całe życie? (Czwórka/Się mówi)
Roczne przychody segmentu randek internetowych w Polsce są szacowane na 50 mln zł.  - W dzisiejszych czasach to najwygodniejsza forma nawiązywania relacji - przekonuje Maciej Koper, właściciel jednego z serwisów randkowych
Roczne przychody segmentu randek internetowych w Polsce są szacowane na 50 mln zł. - W dzisiejszych czasach to najwygodniejsza forma nawiązywania relacji - przekonuje Maciej Koper, właściciel jednego z serwisów randkowych Foto: Glow Images/East News

Gość Czwórki podkreśla, że najistotniejsze z punktu widzenia rozwoju znajomości zawartej w sieci jest to, żeby jak najszybciej relacja wirtualna przeniosła się do świata realnego. - Jeśli ktoś szuka swojej drugiej połowy, to logując się na portalu randkowym trafia do grona osób, które mają podobny cel - tłumaczy Maciej Koper. - Trzeba tylko uważać na to, by się za tym portalem nie chować.

Ekspert tłumaczy, jak tworzone są profile użytkowników takich portali i w jaki sposób kojarzy się pary. Sprawdzamy też, czy można znaleźć miłość na Tinderze.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: Maciej Koper (założyciel serwisu Przeznaczeni.pl, ekspert serwisów randkowych)

Data emisji: 25.06.2015

Godzina emisji: 14.00

kul/fbi

Czytaj także

Internetowe oszustwa, czyli jak dajemy się nabrać w sieci

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 17:20
Wyimaginowane wakacje Zilli Van Den Born pokazują, jak łatwo nami manipulować w internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Złamane serce to syndrom kliniczny

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2015 13:00
Ból w klatce piersiowej, zakłócenia rytmu serca i powiększenie lewej komory serca - to tylko część medycznych objawów, które pojawiają się po rozstaniu.
rozwiń zwiń