X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Las oczami zwierząt. Co widzą ważka, sowa i żaba?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 17:00
- Dzięki specjalnym goglom możemy spojrzeć na leśny świat z perspektywy zwierząt. A to, co widzimy zachwyca - mówi Michał Bachowski, dziennikarz portalu F5.
Audio
  • Świat w oczach zwierząt - wiemy jak wygląda! (Się mówi/Czwórka)
Las widziany oczami zwierząt prezentuje się inaczej niż obraz, do którego przyzwyczaiła nas nasza perspektywa. Ale czy taki zabieg pozwala się dowiedzieć czegoś o życiu zwierząt?
Las widziany oczami zwierząt prezentuje się inaczej niż obraz, do którego przyzwyczaiła nas nasza perspektywa. Ale czy taki zabieg pozwala się dowiedzieć czegoś o życiu zwierząt?Foto: Pixabay/geralt /dom. publiczna

Taką wycieczkę organizuje londyńskie studio projektowe Marshmallow Laser Feast. - Uczestnicy otrzymują specjalne zestawy, wyglądem przypominające kosmiczne hełmy, udekorowane m. in. mchem i liśćmi - opowiada gość Czwórki. - Dzięki nim mogą szybować ponad wierzchołkami drzew, lub prześlizgiwać się pomiędzy leśną ściółką.

Michał Bachowski tłumaczy też na czym polega teledetekcja i w jaki sposób pozwoliła ona stworzyć wystawę "In the Eyes of the Animal".

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Gość: Michał Bachowski (zastępca red. naczelnego portalu F5)

Data emisji: 17.11.2015

Godzina emisji: 15.30

kul/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łowiectwo - krwawe hobby?

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 17:00
Myśliwi nie tylko polują na zwierzęta, ale też co roku zostawiają też w lasach 600 ton ołowiu. Czy ta rozrywka nie jest już przeżytkiem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczury, gołębie i koty - plagi naszych miast?

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 10:00
- Dziko żyjące koty to nasza broń do walki z plagą szczurów. Szkoda, że niektórzy mieszkańcy nie zdają sobie z tego sprawy - mówi Emilia Szponder z Biura Ochrony Środowiska Miasta St. Warszawy.
rozwiń zwiń