Mateusz Grzesiak o tym, po co są nam zmiany

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2015 13:30
Co tydzień znany trener osobisty odsłania tajniki samorealizacji. Tym razem porozmawiamy o tym, dlaczego w życiu potrzebne są zmiany.
Zdaniem Mateusza Grzesiaka każdy powinien sam dążyć do szczęścia i podejmować ryzyko związane ze zmianami w życiu, zamiast liczyć na los
Zdaniem Mateusza Grzesiaka każdy powinien sam dążyć do szczęścia i podejmować ryzyko związane ze zmianami w życiu, zamiast liczyć na losFoto: Archiwum prywatne

O skuteczności dokonywanych zmian decydują silna wola, motywacja, chęci i siła. Ale po co wprowadzać zmiany, skoro wszystko nam się układa, a stare przysłowie mówi, że "lepsze jest wrogiem dobrego"?

Z naszym ekspertem, trenerem osobistym, psychologiem i blogerem Mateuszem Grzesiakiem zastanowimy się, kiedy należy zacząć zmieniać swoje życie, jak ocenić ryzyko planowanych zmian i gdzie szukac do tego motywacji.

***

Na "Się mówi" zapraszamy w środę (25.11) w godz. 14.00-16.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

kul/mg

Czytaj także

Mateusz Grzesiak. Jak przekuć porażkę w lekcję życia?

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2015 17:57
Niezdany egzamin, rozstanie z dziewczyną, przegrany mecz… co robimy w przypadku porażki? - Trzeba wyciągać z niej wnioski - mówił trener osobisty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mieszkam na wsi. "To dobrze, jest nas coraz więcej!"

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 16:50
Coraz więcej mieszkańców dużych miast decyduje się na to, by zacząć żyć na wsi. – Od 2000 roku systematycznie przybywa osób, które decydują się na ten kierunek migracji – mówi dr Ruta Śpiewak.
rozwiń zwiń