Spontaniczność w kuchni to przepis na sukces

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2015 11:20
Kasia Nowakowska, autorka bloga kuchniabazylii.pl, jest kulinarnym samoukiem. Kilka lat temu zjadała to, co pod nos podstawiła jej mama, dziś w kuchni sama tworzy cuda.
Audio
  • Kasia Nowakowska autorka bloga kuchniabazylii.pl o swoich kulinarnych doświadczeniach i planach (Tędy po trendy/Czwórka)
Blogerzy kulinarni nawet ze zwykłej kanapki potrafią wyczarować cuda
Blogerzy kulinarni nawet ze zwykłej kanapki potrafią wyczarować cudaFoto: pixabay/domena publiczna

Kulinarna podróż Kasi Nowakowskiej zaczęła się od wyprowadzki z domu. Skończyły się mamine obiadki, a zaczęła przygoda z gotowaniem. Teraz gotuje, żeby sprawiać przyjemność - sobie i innym. Ostatnio fascynuje ją metoda sous vide, czyli gotowanie w niskiej temperaturze.

Na blogu kuchniabazylii.pl znajdziemy wiele fantastycznych przepisów, internetowym hitem jest tarta ze szpinakiem i pomidorami, która powstała bardzo spontanicznie, jak przyznaje autorka.

Kasia Nowakowska dziś sama smaży, piecze, gotuje. Jak opowiada, w audycji "Tędy po trendy", w jej wykonaniu najlepiej sprawdza się metoda prób i błędów. Lubi sama odkrywać różne rzeczy, ale chętnie też korzysta z kulinarnych warsztatów.

W Czwórce blogerka zdradza swe kulinarne świąteczne plany, opowiada o fotografowaniu, a także, o jakże istotnej spontaniczności w jej kuchni.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzący: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Goście: Katarzyna Nowakowska (autorka bloga kuchniabazylii.pl

Data emisji: 12.12.2015

Godzina emisji: 10.00

pj/tj

Czytaj także

Szparagi: polscy youtuberzy wzajemnie sobie pomagają

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2015 15:07
Gośćmi "Tędy po trendy" były Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak, czyli Szparagi, które na swoim videoblogu w ironiczny sposób opisują rzeczywistość.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hej Łobuzy - Big Brother w internecie?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 13:00
- Mamy tę przewagę nad reality show, że sami decydujemy, co chcemy pokazać - wyjaśniają twórcy kanału Hej Łobuzy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Autorka "StyleDigger": kupujmy mniej, ale mądrzej

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2015 14:00
Odpowiedzialna moda to życiowa dewiza Joanny Glogazy. Blogerka i autorka książki "Slow Fashion. Modowa rewolucja" wyjaśnia, jak robić mądre i przemyślane zakupy ubraniowe.
rozwiń zwiń