X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mecenat. Sposób, by pomóc polskim artystom?

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2016 10:05
Ideę mecenatu, obejmującą także internetowych twórców, postanowili wskrzesić Tadeusz Chełkowski i Michał Krawczyk, którzy odwiedzą Czwórkę.
Mecenat. Sposób, by pomóc polskim artystom?
Foto: Pixabay.com/Public Domain

Dla artystów jest to sposób na utrzymywanie się z muzyki, malarstwa, art designu, filmu i innych rodzajów twórczości. Portal "Patronite" działa na zasadzie subskrypcji - patroni wpłacają comiesięczne kwoty na konto autorów, a Ci mogą je wykorzystać na pogłębianie swojej pasji. Serwis otrzymał właśnie 150.000 zł, które w całości zostaną przekazane twórcom. W kapitule, przyznającej fundusze, zasiada między innymi znany Czwórkowym słuchaczom polski duet The Dumplings.

W audycji zapowiemy też niezwykłe wydarzenia w ramach Festiwalu Short Waves w Poznaniu. Odbywa się on po raz ósmy, tym razem pod hasłem „we are open”, oznaczającym otwartość na nowatorskie pomysły. Nowinką jest Random Home Cinema, czyli niepowtarzalne pokazy w prywatnych mieszkaniach Poznaniaków.

***

Na "Tędy po trendy" zapraszamy w sobotę (12.03) w godz. 9.00-11.00. Audycje poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Finanse w związku. Jak kobiety zarządzają twoją kasą?

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 14:26
- Kobiety są zdecydowanie bardziej oszczędne niż mężczyźni, planują swoje wydatki i często przyzwyczajone są do tego, że pieniędzy nie ma za dużo - mówiła socjolog Dominika Staniewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marzena Ugorna śpiewa na przekór szmirze i tandecie

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2016 13:50
Blues i muzyka klasyczna łączą się w całość za sprawą Marzeny Ugornej - jednej z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia, której nie zależy na taniej popularności.
rozwiń zwiń