Pismo Święte dla fanów dźwięku

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2016 12:50
Do studia zaprosiliśmy Krzysztofa Czeczota, aktora, reżysera oraz producenta, który podjął się realizacji superprodukcji - "Biblia Audio".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Krzysztof ma już wiele zakończonych projektów na swoim koncie - wśród nich "Krzyżaków".  Praca nad dźwiękową wersją najpopularniejszej książki w dziejach ludzkości trwa już od kilku tygodni. Sposób realizacji różni się jednak od koncepcji zwykłego audiobooka. Do projektu zostało zaangażowanych około 300 aktorów, w tym czołówka polskich gwiazd małego i dużego ekranu.

W "Tędy po tredy" sprawdzimy także co działo się w wirtualnej przestrzeni przez mijający tydzień.

***

Na "Tędy po trendy" zapraszamy w niedzielę (05.06) w godz. 9.00-11.00. Audycje poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

pj/kul

Zobacz więcej na temat: Biblia Czwórka KSIĄŻKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pablopavo. "Deyna na głowie, Dylan na sercu"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 13:50
- Na biografię daję sobie jeszcze czas, wywiad-rzeka mnie nie interesował, zgodziłem się na "Dym", bo czegoś takiego jeszcze u nas nie było - opowiada Pablopavo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mali księgarze łączą się, inspirują, współpracują

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 14:05
- Miłość do książek, do czytelników, zakurzonych półek to coś co wyróżnia małe księgarnie kameralne - mówią księgarki, Karolina Krakowska i Ula Jankowska. - Zazwyczaj jest tam też miły księgarz, a jeśli nawet jest niemiły, to na pewno zna się na książkach.
rozwiń zwiń