"Reżyser życia", czyli eksperymenty społeczne w sieci

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2017 15:00
- Jest kilku youtuberów, którzy robią eksperymenty społeczne w formie pranków, a ja podchodzę do tego tematu na poważnie. Interesuje się psychologią. Filmiki, które robię, traktuję jak formę badania - opowiada Daniel Rusin z kanału "Reżyser życia". 
Audio
  • Damian Rusin, autor kanału "Reżyser życia" opowiada o swoich filmach i eksperymentach społecznych (Tędy po trendy/Czwórka)
Daniel Rusin i Mateusz Kulik
Daniel Rusin i Mateusz KulikFoto: Czwórka

Czytaj także
komputer 1200.jpg
Reklamy w sieci. Koncerny kontra zwykli użytkownicy

W świadomości internautów gość Czwórki zaistniał za sprawą filmu "Chłopiec bez kurtki". - Myślałem, że będzie to pozytywny eksperyment, a okazał się dość gorzkim doświadczeniem - wspomina Rusin.

Na swoim kanale umieszcza skłaniające do refleksji etiudy filmowe. - Lubię jak mają pokrzepiające przesłanie. Chcę przekazywać dobrą energię, bo kocham to, co robię - dodaje i opowiada o tym, jak powstał "Reżyser życia", jak wygląda produkcja filmów i co planuje zrobić w przyszłości. 

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Daniel Rusin (kanał "Reżyser życia")

Data emisji: 1.10.2017

Godzina emisji: 9.16

kul/czaj

Czytaj także

Dziemian - od arii operowych do hitów Akcentu

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 14:40
- Uważam siebie bardziej za artystę i uwielbiam występować na scenie, ale jako youtuber w sieci mogę realizować swoją potrzebę tworzenia - Maciej "Dziemian" Dziemiańczuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Internet bez obrażania i hejtu według Groovskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 14:57
- Kiedyś prowadząc kanał na YouTubie trzeba było się starać. Autorzy mieli swoje treści. Na tym się nie zarabiało, a była to bardziej zajawka. Teraz to poszło w całkiem inną stronę, a na YouTubie można zarobić duże pieniądze - mówi w Czwórce YouTuber i vloger Paweł Murawski, znany także jako Groovski.
rozwiń zwiń