Blond&Brunette: bawimy się bawiąc innych

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2018 12:00
- Zaczęłyśmy z dnia na dzień. Najbierw był blog, który teraz funkcjonuje jako projekt na YouTubie - opowiadają autoki kanału "Blond&Brunette".
Autorki bloga BlondBrunette
Autorki bloga "Blond&Brunette" Foto: Czwórka/Magda Żelazowska

Mówią, że są swoimi przeciwieństwami. I że w zabawny i ciekawy sposób próbują promują promować zdrowy styl życia oraz prezentują ciekawostki ze świata mody i urody. - Nasze filmiki powstają na bazie kontrastu. Są nieco przerysowane i dzięki temu - mamy nadzieję - bawią naszych widzów. Zależy nam, żeby to była rozrywka - deklarują wideoblogerki i opowiadają o swoich najciekawszych produkcjach oraz o tym, jak radzą sobie z hejtem.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzący: Mateusz Kulik

Goście: autorki kanału "Blond&Brunette"

Data emisji: 15.04.2018

Godzina emisji: 9.08

kul/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Manufaktura Radości. Pomiędzy hygge, lagom i ikigai

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2017 15:20
- Trochę hygge, trochę lagom, trochę ikigai - taka jest moja "Manufaktura Radości" - opowiada Małgosia Dawid-Mróz - blogerka, pisarka i zdobywczyni prestiżowego wyróżnienia w konkursie "Blog Roku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

See Bloggers. Weź udział w największym zlocie influencerów

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 12:30
See Bloggers to największe wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce. - W tym roku przyjmiemy ponad 2 tysiące youtuberów, vlogerów, instagramerów. Do 17 kwietnia jest czas, by wpisać się na listę - zachęca organizator Kuba Zając.
rozwiń zwiń