Yellowbox: mam zdolność przyciągania przygód

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2018 13:37
Maciej Pudełko, autor kanału "Yellowbox", swoje vlogi nagrywa w ruchu, najczęściej jeżdżąc na rowerze. Jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje. - Robienie filmów było moją pierwszą i do dziś jest główną pasją. Rower jest za to świetnym "generatorem miejskich przygód" - mówi w Czwórce. 
Audio
  • Maciek Pudełko, twórca kanału "Yellowbox" o swoich filmach na YT i planach na przyszłość (Tędy po trendy/Czwórka)
Maciej Pudełko, twórca kanału Yellowbox
Maciej Pudełko, twórca kanału "Yellowbox"Foto: Mateusz Kulik/Czwórka

Paweł Dębowski P42 1200.JPG
Paweł Dębowski: nie opisuję książek, tylko się w nie wczuwam

- Nie mam pojęcia, z czego to wynika, ale zauważyłem u siebie taką umiejętność od najmłodszych lat - przyciągam dziwne sytuacje - przyznaje gość Czwórki. Jego kanał to opowieści o ludziach, mieście, kulturze i sporcie, kierowany do osób poszukujących inspiracji, albo po prostu rozrywki. Kamerkę przyczepia do kasku i rusza w podróż, by nagrywać kolejne przygody. - Postanowiłem połączyć pasję jazdy na rowerze i tworzenia oraz opowiadania historii - tłumaczył Maciej Pudełko.  

Jak powstają jego filmy i dlaczego czasem kusi go, by tworzyć filmiki bardziej fabularyzowane? Jak "robi się" odsłony w internecie? Dlaczego Maciej Pudełko postawił na rower, zamiast motocykla i którym ze znanych amerykańskich youtuberów się inspiruje? Jak planuje rozwijać swoją filmową pasję i kanał internetowy? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

Kiedyś byłem bardzo nieśmiały. Dzięki Youtube'owi odnalazłem pewność siebie, zmieniłem się w innego, lepszego człowieka. Gdybym dziś spotkał siebie sprzed trzech lat powiedziałbym sobie: "stary, przecież nie ma się czego wstydzić!" Maciej Pudełko

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania pierwszej godziny audycji "Tędy po trendy", w której m.in. rozmowa Tomkiem Szambelanem z LifeTube oraz nowości muzyczne w internecie - materiał Norberta Borzyma.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Maciej Pudełko (twórca kanału internetowegho "Yellowbox")

Data emisji: 9.12.2018

Godzina emisji: 9.08

kd/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maciej Krawczyk: robię "Footroll" z myślą o kibicach

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 09:05
Jest autorem jednego z najczęściej oglądanych kanałów o piłce nożnej na polskim YouTube. Niechętnie pojawia się w mediach, ale dla Czwórki zrobił wyjątek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Youtuberka po godzinach. Koty, komputer i popkultura

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2018 10:00
Autorka youtubowego kanału "Catus Geekus", Magda Adamus nagrywa i publikuje krytyczne analizy, coś co chce nazywać "wideoesejami". Czym to się różni od recenzji? O tym opowiadała Mateuszowi Kulikowi.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ajthepolishamerican: mam dystans do siebie i do swoich filmów

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 12:00
- Nie uważam się za eksperta od fitnessu, tylko za pasjonata. Na moim youtubowym kanale sporo jest porad dotyczących treningu, ale tak naprawdę "Ajthepolishamerican" jest o życiu, nie o sporcie - opowiada vloger Adam Josef.
rozwiń zwiń