Planszówki na PGE Narodowym. Gry dla wszystkich pokoleń

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2019 12:50
Planszówki to nie tylko chińczyk i warcaby.  Żeby się o tym przekonać wystarczy w Andrzejki wybrać się na Stadion Narodowy. - To będzie bogata edycja. Zajmiemy dwa piętra, cztery "games roomy" i pięćset stołów - zapowiada rzecznik prasowy imprezy "Planszówki na PGE Narodowym". 
Audio
  • Co w programie Warszawskiego Festiwalu Gier Planszowych? (Tędy po trendy/Czwórka)
Jakub Polkowski - rzecznik prasowy imprezy Planszówki na PGE Narodowym
Jakub Polkowski - rzecznik prasowy imprezy "Planszówki na PGE Narodowym"Foto: Czwórka/Mateusz Kulik

Warszawski Festiwal Gier Planszowych odbędzie się 30 listopada 2019 w godzinach od 10.00 do 20.00 Czwórka jest patronem medialnym tego wydarzenia. Patronaty Czwórki [ZOBACZ >>>]


Czytaj także
planszówka 1200.jpg
Granie bez prądu. Wybieramy najciekawsze planszówki

- Zaprezentujemy gry rodzinne, dla hardcorowych graczy, dla dzieci i dla seniorów - opowiada Jakub Polkowski. - Bardzo mnie to cieszy, kiedy na nasz festiwal przychodzą dzieciaki z rodzicami i z dziadkami i każde pokolenie idzie do swojego games roomu - dodaje.

Podczas festiwalu prezentowane będą premierowe wydawnictwa, znajdzie się też miejsce dla tych, którzy gry wymyślają. - Mamy specjalną strefę dla autorów prototypów. Co więcej, wiemy już, że to tej strefy zgłoszono już 25 tytułów - mówi gość Czwórki i radzi, jak przygotować taki prototyp.

Jaka planszówka rozkręci każdą imprezę? Czy można grać samemu ze sobą? Które gry potrafią straszyć jak porządny horror? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Jakub Polkowski (rzecznik prasowy "Planszówki na PGE Narodowym")

Data emisji: 17.11.2019

Godzina emisji: 10.18

kul

Czytaj także

Dave z Ameryki. Jak wyglądała jego amerykańska przygoda?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 12:00
- Jestem Polakiem ze Stanów Zjednoczonych, który jakiś czas temu postanowił wrócić do kraju. Wideobloga prowadzę po to, by opowiedzieć o największej przygodzie mojego życia - wyjaśnia autor kanału "Dave z Ameryki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biblioteka Ossus - encyklopedia "Gwiezdnych Wojen" na YouTube

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 12:20
"Dawno temu, w odległej galaktyce..." - fani "Gwiezdnych wojen" znają ten fragment na pamięć. Ale czy wiecie jak walczyć mieczem świetlnym albo jak bogaty był Lord Vader? Odpowiedzi na te pytania przynosi "Biblioteka Ossus".
rozwiń zwiń