Grzegorz Hyży: realizuję swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 18:30
Znalazł się w gronie tych uczestników talent show, którym udało się zaistnieć na scenie muzycznej. - Udział w programie otwiera wiele drzwi, ale bywa, że staje się bardzo krótką przygodą - mówi Grzegorz Hyży.
Audio
  • O planach na przyszłość, nowej płycie i miejscu na ziemi, w którym chciałby się znaleźć opowiada Grzegorz Hyży (Czwórka/Wszystko gra)
Debiutancki albym Grzegorza Hyżego Z całych sił  ma już status Złotej Płyty
Debiutancki albym Grzegorza Hyżego "Z całych sił" ma już status "Złotej Płyty"Foto: mat. promocyjne

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się od przypadkowego jam session w jednym z poznańskich klubów. Ale najważniejszym krokiem okazał się udział w popularnym muzycznym talent show.

Grzegorz Hyży co prawda programu nie wygrał, ale jego debiutancki krążek nagrany wspólnie z producentem TABB-em pokrył się złotem. - Program potraktowałem jako narzędzie do realizacji marzeń - wyjaśnia rozmówca Uli Kaczyńskiej. - Dobrze wiedziałem, czego chcę. Pewnie dlatego nie pogrążyłem się w chaosie, nie traciłem czasu na okołomuzyczne zajęcia, nie pozwoliłem sobie na rozkojarzenie. Choć pokus nie brakowało.

***

Tytuł audycji: Wszystko gra

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Grzegorz Hyży (wokalista, kompozytor)

Data emisji: 03.02.2015

Godzina emisji: 11.40

(kul, ac)

Czytaj także

Pablopavo: nie lubię nudzić się muzyką

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 14:15
Pablopavo otrzymał "Paszport Polityki" za łączenie podwórkowej lokalności ze światowym brzmieniem i poezją. Wyróżnienie odebrał ubrany w koszulę ze ślubu i marynarkę ze studniówki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rysy - nowa jakość polskiej elektroniki

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2015 14:50
Producenci Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko (Sonar Soul) połączyli siły z Justyną Święs z The Dumplings. Tak powstał ekscytujący projekt Rysy, o którym będzie w tym roku bardzo głośno.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artysta musi dbać o samopoczucie fanów

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2015 15:20
W ostatnich latach znacznie zmniejszył się dystans między artystą i odbiorcą. Fani coraz częściej mają realny wpływ na twórczość swoich idoli.
rozwiń zwiń