Buslav: na pewno nie boję się miłości

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2020 13:00
- Tekst do "Boję się" to zlepek moich przemyśleń i rozmów ze znajomymi, które dotyczyły wiotkości relacji we współczesnym świecie - opowiada Buslav. - Teraz przyszedł czas na weryfikację potrzeb. Na skupienie się na tym, co najważniejsze: na drugim człowieku. 
Audio
  • Buslav o nowym singlu, starych znajomych i rewolucji w wartościah (Wszystko gra/Czwórka)
Buslav i Ula Kaczyńska
Buslav i Ula KaczyńskaFoto: Czwórka/Kamil Jasieński

Wydaje mi się, że każdy potrzebuje bliskości, choć niektórzy perfekcyjnie to maskują Buslav

Nowy singiel powstał jako efekt współpracy z duetem producenckim Oh Lou!. Tworzą go wykształceni klasycznie muzycy - Artur Wieczerzyński i Alex Krzyżanowski, którzy współpracowali m.in. z The Dumplings, XXANAXX, Tęskno, Neeną, Hanią Rani i Misią Furtak.

- Nasze spotkanie nie było marketingową strategią, wszystko stało się przypadkiem. Poznaliśmy się na imprezie. Od słowa do słowa dotarliśmy do muzyki. Okazało się, że Artur też ją robi. Puścił mi jedną z kompozycji, idealnie zagrała w mojej głowie ze słowami do "Boję się". Mieliśmy gotowy utwór - wspomina rozmówca Uli Kaczyńskiej. - Myślę sobie, że to tak właśnie powinno się dziać. Że zbiegi okoliczności w procesie twórczym są najlepsze - dodaje. 

Za teledysk do "Boję się" odpowiedzialmi są aktor Dawid Ogrodnik i operator Paweł Szkolik. To nie jest ich pierwsza współpraca z Buslavem. Wcześniej wspólnie stworzyli klip do piosenki "Tysiąc".

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Tomasz Bysławski (Buslav)

Data emisji: 1.04.2020

Godzina emisji: 9.05

kul/kd

Czytaj także

Plastic z "Dream Dancing" w ścieżce do filmu "Sala samobójców. Hejter"

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 14:49
Piosenka "Dream Dancing" duetu Plastic znalazła się na ścieżce dźwiękowej nowego filmu Jana Komasy pt. "Sala samobójców. Hejter".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polska muzyka w Czwórce. Słuchaj nas online!

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020 13:29
Publiczne radio postanowiło wesprzeć polskich artystów. W wszystkich antenach zaprosimy Was na mnóstwo najlepszej polskiej muzyki, a także najciekawsze koncerty. W Czwórce będą to m.in. występy Sary Kordowskiej oraz Mery Spolsky.
rozwiń zwiń