Jak wybrać sprzęt grający do samochodu?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2014 17:50
Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu sprzętu audio do samochodu? O tym porozmawiamy w audycji "Zmiennicy" w niedzielne popołudnie.
Dobry sprzęt grający w samochodzie sprawia, że podróż staje się przyjemnością
Dobry sprzęt grający w samochodzie sprawia, że podróż staje się przyjemnościąFoto: Glow Images/East News

W niedzielnej audycji "Zmiennicy" dowiemy się, jak zamontować dobry odtwarzacz audio w samochodzie. Porozmawiamy z ekspertami także o tym, na co należy wracać uwagę podczas zakupu sprzętu i odwiedzimy warsztat samochodowy, w którym sprawdzimy, ile pieniędy trzeba wydać, by móc słuchać muzyki w dobrej jakości w czasie długich samochodowych podróży.

Jakie mamy możliwości techniczne i co nas ogranicza podczas instalowania sprzętu? Po garść porad zapraszamy do audycji "Zmiennicy" w niedzielę, 2 listopada, od godz. 14.00 do 16.00.

Czytaj także: Tablet kontra smartwatch - przyszłość technologii mobilnych <<<

Zapowiemy także ostatnią rundę Mistrzostw Europy w rajdach samochodowych, a o swoich oczekiwaniach i obawach, związanych ze startem w zawodach, opowie m.in. Kajetan Kajetanowicz.

Zapraszamy!

(kd)

Czytaj także

Na jakim sprzęcie słuchać muzyki w plenerze?

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 18:52
Okazuje się, że słuchanie muzyki na świeżym powietrzu z maleńkich i niewydajnych głośniczków naszego smartfona to wcale nie jest dobry pomysł. Ostatnio furorę robią więc głośniki, które można podłączyć ze smartfonem bądź tabletem dzięki bluetooth.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak wybrać właściwą nawigację GPS?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 19:28
Wydawać by się mogło, że współcześnie wakacyjna podróż autem to sama przyjemność. Ilość dostępnych na rynku systemów nawigacji samochodowej GPS, może przyprawić o ból głowy. Szkopuł w tym, że często ta ilość nie idzie w parze z jakością.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zadbaj o bezpieczeństwo. Przygotuj samochód do okresu jesienno-zimowego

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 08:00
Jesień to dla większości kierowców trudna pora roku. Zagrożenie dla ich bezpieczeństwa stanowią m.in. liście, spadające z drzew. Zanim więc wyjedziemy na drogę, warto przygotować auto na jesienne wyzwania.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Drukarki 3D. Czy wolno drukować broń?

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 13:27
W czwartkowe popołudnie w audycji "Efekt: WOW" dowiemy się, czy zgodne z prawem jest drukowanie w technologii 3D m.in. pistoletów, bądź noży?
rozwiń zwiń