Siostry Bukowskie: nie będziemy udawać, że jesteśmy znawczyniami mody

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 19:50
Zaczęły od pisania bloga, potem wkroczyły na czerwone dywany, ale nie lubią określenia "szafiarki". - Motywujemy ludzi, żeby mieli estetyczne ciało - mówią siostry Bukowskie. - A ubranie traktujemy tylko jako dodatek.
Audio
  • Witajcie w świecie sióstr Bukowskich - rozmowa z blogerkami (Czwórka/Audycja nr 1)
Pati i Marsi Bukowskie na prezentacji studia fitness McFit
Pati i Marsi Bukowskie na prezentacji studia fitness "McFit"Foto: PAP/Stach Leszczyński

- Dwa lata temu wpadłyśmy na pomysł, żeby pisać bloga - wspominają Pati i Marsi Bukowskie. - Tylko nie wiedziałyśmy za bardzo, w którą stronę iść. Wreszcie zdecydowałyśmy się, że najbliższa jest nam tematyka dotycząca zdrowego stylu życia. Nie będziemy więc udawać znawczyń mody, skoro interesują nas inne sprawy.

ZOBACZ: Jessica Mercedes: nie chciałam nudnej pracy >>>

W niedługim czasie profil na Facebooku sióstr Bukowskich polubiło prawie 90 tysięcy fanów. Na swoim blogu dziewczyny radzą m. in. jak zdrowo się odżywiać i prawidłowo chudnąć. We wpisach pojawiają się także słowa otuchy i wsparcia dla tych, którzy chcą zmienić swój styl życia.

- Żeby być szczęśliwym trzeba robić to, co się kocha. To najbardziej komfortowa sytuacja, w której przestaje się nawet liczyć zawartość portfela - przekonują rozmówczynie Michała Migały i Mariusza Infuleckiego.

CZYTAJ: Ile zarabia Maffashion? >>>

Siostry Bukowskie oprócz promowania zdrowego stylu życia zachęcają także do naturalności. W swoich stylizacjach występują często bez makijażu i przekonują inne dziewczyny, by pokazywały się bez zbędnych dodatków. - Unikamy górnolotnych słów, nie wmawiamy ludziom, że czekolada to zło, nie demonizujemy treningów. Dla nas bycie fit to nie jest ciągła walka, tylko styl życia. I zachęcamy innych, żeby szli naszą drogą - podsumowują Pati i Marsi Bukowskie, goście "Audycji nr 1".

Posłuchaj całej rozmowy.

(kul, ei)

Zobacz więcej na temat: blog Czwórka moda
Czytaj także

Edith Head - czarodziejka z Hollywood

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2014 11:00
Krótka grzywka, przyciemniane okulary, cięty język i rekordowa liczba nominacji do Oskara - to znaki rozpoznawcze Edith Head - najsłynniejszej kostiumografki i projektantki w Hollywood.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tomasz Jacyków: w modzie panuje dowolność, ale liczy się styl

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 11:00
- W starożytnej Grecji zarost kojarzył się z mądrością i statecznością - mówi Tomasz Jacyków. - Teraz, zarówno w modzie jak i sztuce fryzjerskiej panuje absolutny pluralizm. Dlatego według mnie, nie chodzi o to czy broda jest modna, czy nie. Tylko o to jak ona wygląda.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maksymilian Faktorowicz - człowiek, który dał nam sztuczne rzęsy

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 16:30
Podkład w kremie, błyszczyk do ust i lakier do paznokci - gdyby nie Maksymilian Faktorowicz, kobiety miałyby problemy z upiększaniem się i maskowaniem niedoskonałości. Człowiek, który wprowadził do obiegu słowo "make up" i stworzył imperium Max Factor, do świata kosmetyków wkroczył jako 14-latek, kiedy został pomocnikiem w drogerii w Zduńskiej Woli.
rozwiń zwiń