Jak zniszczyć swoją karierę? "Być jak Lohan, Culkin i Grey"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 09:00
Lindsay Lohan, Jennifer Grey, Macaulay Culkin i Mel Gibson skutecznie podcięli sobie zawodowe skrzydła. Ale nie trzeba robić operacji plastycznych, ani sięgać po używki. Są prostsze metody.
Audio
  • Lindsay Lohan, Jennifer Grey, Macaulay Culkin i Mel Gibson, czy Mike Tyson - ci ludzie doskonale wiedzieli, co robią dziś i czemu spadli z piedestału? (Czwórka/Audycja nr 1)
Macaulay Culkin, dziecięca gwiazda, znany głównie z komedii Kevin sam w domu i Kevin sam w nowym Jorku, dziś rzadko pojawia się na ekranie
Macaulay Culkin, dziecięca gwiazda, znany głównie z komedii "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w nowym Jorku", dziś rzadko pojawia się na ekranieFoto: PAP/Domine Jerome

O tym, co zrobić, by przestać dobrze zarabiać i cieszyć się szacunkiem współpracowników rozmawialiśmy w "Audycji nr 1". Jennifer Grey, aktorka znana z kultowego filmu "Dirty Dancing", przekreśliła swoją karierę decyzją o wizycie u chirurga plastycznego. Z pozoru drobna operacja korekcji nosa zmieniła jej rysy twarzy do tego stopnia, że przestali ją rozpoznawać nie tylko fani, ale także producenci filmowi.

Zaś Macaulay Culkin i Lindsay Lohan, spadając ze szczytów popularności, zniszczyli nie tylko swoje kariery, ale i zdrowie. Czasem jednak, by złamać sobie zawodowe życie, wystarczy jeden niefortunny post w serwisie społecznościowym. O takich przypadkach opowiadali na antenie sami słuchacze Czwórki.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzili: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Data emisji: 8.12.2014

Godzina emisji: 6.00

(kd/mc)

Czytaj także

James Dean - niegrzeczny chłopiec, który prowokował życie

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 16:50
8 lutego James Dean obchodziłby 83. urodziny. Choć zagrał tylko w trzech filmach, stał się legendą amerykańskiego kina. Zginął w swoim Porche Spiderze w wieku 24 lat. - Nie boję się śmierci. Żyć szybko, a umrzeć młodo i pięknie, to jest to, o co mi chodzi - mawiał aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Wendzikowska. Życie gwiazd "od kuchni"

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2014 15:32
Pierwsza książka Anny Wendzikowskiej "PytAnia o Hollywood" to setki wywiadów z największymi gwiazdami Hollywood, takimi jak Angelina Jolie, Robert DeNiro, Meryl Streep, Dustin Hoffman czy Julia Roberts.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Królikowski: zabawa w sławę sporo kosztuje

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2014 13:20
Czasami żałuje, że nie jest dresiarzem, bo ludziom wrażliwym trudniej borykać się ze światem. - Tyle że bez empatii nie mógłbym grać - mówi Antoni Królikowski.
rozwiń zwiń