"Listy do M. 2". Czy Anna Matysiak dojrzała?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 13:40
Anna Matysiak ma na swoim koncie role filmowe i serialowe. Teraz można ją oglądać w "Listach do M. 2", w których zagrała Majkę Lisiecką.
Audio
  • Anna Matysiak o łączeniu aktorstwa z tańcem i śpiewem (Audycja nr 1/Czwórka)
Anna Matysiak zagrała w filmach Listy do M. i Listy do M. 2 oraz w wielu serialach, m.in. w Klanie i Na dobre i na złe
Anna Matysiak zagrała w filmach "Listy do M." i "Listy do M. 2" oraz w wielu serialach, m.in. w "Klanie" i "Na dobre i na złe"Foto: PAP/Stach Leszczyński

Aktorka zagrała także w pierwszej odsłonie "Listów do M." i liczy na to, że teraz widzowie docenią jej dojrzałość i artystyczny rozwój. Dziś jest już świadomą aktorką, ale początkowo swoją karierę planowała związać z tańcem. Wszystko zmieniło się, kiedy zagrała w filmie "Tancerze", to właśnie wtedy zakochała się w kinie i postanowiła połączyć wszystkie swoje pasje.

- Trzeba dążyć do standardów zagranicznych, a tam już od dawna artyści łączą aktorstwo, śpiew i taniec. Bardzo wielu aktorów, których nie podejrzewamy o takie umiejętności, na jakiejś gali oscarowej czy innym rozdaniu nagród zaczynają tańczyć albo śpiewać na scenie - mówi Anna.

Artystka zdradza też, czy lubi swoją placę na planie serialu "Klan", gdzie wciela się w rolę Ramony. Wyjaśnia także, dlaczego grając w tym serialu, daje zły przykład młodzieży.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Anna Matysiak (aktorka, youtuberka)

Data emisji: 8.12.2015

Godzina emisji: 8.20

mg/kd

Czytaj także

Jak zniszczyć swoją karierę? "Być jak Lohan, Culkin i Grey"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 09:00
Lindsay Lohan, Jennifer Grey, Macaulay Culkin i Mel Gibson skutecznie podcięli sobie zawodowe skrzydła. Ale nie trzeba robić operacji plastycznych, ani sięgać po używki. Są prostsze metody.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Pawłowska i wyższość Warszawy nad Krakowem

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 13:05
Ma 24 lata, a na swoim koncie 10 ról teatralnych i 9 filmowych oraz serialowych. Dobrze śpiewa, przez 8 lat ćwiczyła balet i jest pierwszą Polską aktorką, która pokazuje kulisy swojej pracy na YouTube.
rozwiń zwiń