Dlaczego lepiej nie być bogatym?

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 10:58
We wtorek, na przekór wszystkiemu, będziemy starali się obalić powszechnie obowiązujące tezy. Udowodnimy, że lepiej... nie mieć pieniędzy.
Czy rzeczywiście pieniądze nie są nam potrzebne? Wystarczy zgrana paczka przyjaciół i dużo dobrych pomysłów
Czy rzeczywiście pieniądze nie są nam potrzebne? Wystarczy zgrana paczka przyjaciół i dużo dobrych pomysłówFoto: Glow Images/East News

W "Audycji nr 1" gotowi jesteśmy wejść w polemikę z każdym i przekonać do naszych racji. Udowadniamy, że lepiej nie ćwiczyć i jeść tylko to, co nam naprawdę smakuje, nie licząc przy tym kalorii, przekonujemy, że głupie komedie są lepsze od mądrych dramatów.

Tym razem przekonamy Was do tego, że majątek wcalen nie jest potrzebny. Porozmawiamy z Orestem Tabaką, minimalistą, który opowie, jak sobie radzić, kiedy mamy tylko te rzeczy, które są niezbędne. Ale poradzimy Wam także, jak upozorować, że jednak jesteśmy bogaci.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy we wtorek (29.12) w godz. 6.00-9.00. Program prowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki.

kd

Czytaj także

Młodzi Polacy. Zabawa zamiast ciężkiej pracy?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 16:35
- Młodzi ludzie widzą, że wiek emerytalny rośnie i nic nie dostaną w tym kraju za darmo. Roszczeniowość zamieniają więc na walkę o swoje - mówi przedsiębiorca Grzegorz Kaczorek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nietrafiony prezent mikołajkowy? Sprawdź, co ci wolno!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 16:54
- Wbrew powszechnej opinii nie każdy towar, kupiony w sklepie, można zwrócić. To mit! - mówił Karol Brunejko z Akademickiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń