Marcin Czerwiński śpiewa Kings of Leon w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 13:07
Z jednej strony sportowiec, z drugiej wokalista, który potrafi wzruszyć do łez. Swoją wersją utworu "Use Somebody" Kings of Leon Marcin Czerwiński podbił serca fanek.
Audio
  • Marcin Czerwiński mówi o swojej muzycznej karierze i sportowej pasji. Śpiewa także na żywo "Use Somebody" (Audycja nr 1/Czwórka)
Piotr Galus, Marcin Czerwiński i Mariusz Infulecki w studiu Czwórki
Piotr Galus, Marcin Czerwiński i Mariusz Infulecki w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Pochodzi z Częstochowy, a ze śpiewem i grą na pianinie związany był od dziecka. Muzyczną pasją zaraził go ojciec. Dziś Czerwiński ma na koncie udany występ w telewizyjnym talent show i właśnie wydał kolejny singiel pt. "Jak lew", do którego niebawem powstanie teledysk. - Występy w telewizji to były lekcje koncentracji, motywacja do dalszej pracy nad sobą, ale także lekcja pokory. Jestem uparty, więc, by dotrzeć do kolejnego celu postanowiłem nad sobą pracować jeszcze więcej - tłumaczył w Czwórce Czerwiński.

Muzyk zdradził w Czwórce, skąd wzięła się jego sportową pasja i jak rozpoczął swoją przygodę z karate. W studiu zaśpiewał także a capella fragment utworu Kings of Leon "Use Somebody".

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Piotr Galus

Gość: Marcin Czerwiński (wokalista, miłośnik sportów walki)

Data emisji: 24.05.2016

Godzina emisji: 8.10

kd/pj


Czytaj także

Natalia Nykiel: mam w sobie coś z wilka

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2015 12:30
Najpierw było muzykowanie z babcią, potem poezja śpiewana i zespół heavy metalowy. Wreszcie młoda wokalistka odnalazła swój styl i nagrała płytę w klimacie elektro pop.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Osina - polska Celine Dion - śpiewa w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 11:36
Dorota Osińska przygotowuje się do preselekcji festiwalu Eurowizja. 5 marca wystąpi z utworem "Universal". Czerwona sukienka już czeka na ten występ.
rozwiń zwiń