Fair Weather Friends: po "Hurricane Days" jesteśmy optymistami

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2014 19:00
We wrześniu 2014 światło dzienne ujrzał ich debiutancki, świetnie przyjęty krążek "Hurricane Days". Muzycy mają sporo motywacji i już piszą piosenki na kolejną płytę.
Audio
  • Fair Waether Friends o planach na kolejną płytę i… klubowym obliczu grupy (Czwórka/Leniwe – serwuje Novika)
Fair Weather Friends podczas koncertu w Czwórce. Grupa planuje dziś podbijać swoją muzyką nie tylko polskie, ale także zagraniczne rynki
Fair Weather Friends podczas koncertu w Czwórce. Grupa planuje dziś podbijać swoją muzyką nie tylko polskie, ale także zagraniczne rynkiFoto: Maciej Margas

Natychmiast po premierze "Hurricane Days" Fair Weather Friends ruszyli w trasę, ale przyznają, że najbardziej intensywna część promocji płyty wciąż przed nimi. – Po świątecznej przerwie "koncertowe uderzenie" potrwa aż do marca – zapowiadają.

Fair Weather Friends odważnie patrzą w przyszłość i na razie nie przejmują się tym, że na polskim rynku trudno utrzymać się z muzyki. – Dużo się dzieje: wypuszczamy remiksy i pracujemy nad klipem "Fill This Up" produkcji studia Psychokino – wymieniają artyści. Nie zaprzeczają także, że po współpracy z wokalistką The Dumplings Justyną Święs planują kolejne wspólne nagrania, również z innymi polskimi muzykami.

***

Tytuł audycji: Leniwe - serwuje Novika
Prowadził:
Katarzyna "Novika" Nowicka

Goście: grupa Fair Weather Friends

Data emisji: 14.12.2014

Godzina emisji: 12.00

(kd/bch)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Small Mechanics: naprawiamy muzyczną sztampę

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2014 15:30
Small Mechanics szukają, tworzą i naprawiają. - Muzyka wymyka się nam spod kontroli. Nie przywiązujemy się do jednego gatunku - mówią członkowie zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Adamus: eklektyzm to moja strategia na przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 10:00
- Zawsze romansowałem z popkulturą - przyznaje DJ Adamus. - Nie wstydzę się tego, że pozostaję na pograniczu komercji i undergroundu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mr. Leenknecht - między elektroniką a street artem

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 10:50
O swoim stylu mówi "from beats to bossa, from hop to house". Mr. Leenknecht, czyli Martin Leenknecht przyznał w Czwórce, że muzyka nie jest jego jedyną pasją.
rozwiń zwiń