Bartosz Obuchowicz - aktor, który zakochał się w dubbingu

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 16:13
Bartosz Obuchowicz, znany m.in. z filmów "Haker" w reżyserii Janusza Zaorskiego i "Tajemnica Westerplatte" Pawła Chochlewa, będzie gościem niedzielnego wydania audycji "Strefa Prywatna".
Bartosz Obuchowicz w Czwórce
Bartosz Obuchowicz w CzwórceFoto: Wojciech Adam Jurzyk/PR

32-letni Bartosz Obuchowicz ma na swoim koncie role w kilkunastu telewizyjnych serialach i kinowych produkcjach filmowych. Ostatnio w wywiadach przyznaje, że ciągnie go do teatru i pracy na scenicznych deskach, a nie przed kamerą.

Aktora, który debiutował w "Cwale" Krzysztofa Zanussiego, można także usłyszeć, bowiem od kilku lat zajmuje się on ubbingiem. - Dubbing to super zabawa, ale też ciężka praca. Bardzo specyczne doświadczenie: wszystko robimy przecież wyłącznie swoim głosem - tłumaczył Obuchowicz w jednym z wywiadów w Czwórce.

Czytaj także Bartosz Obuchowicz: jestem stanowczo analogowy <<<

Jednak aktorstwo nie jest jego jedyną pasją. Studiuje bowiem psychologię i uwielbia tańczyć. A o tym, za co kocha jazdę motocyklem opowie w audycji "Strefa prywatna".

Na spotkanie z Bartoszem Obuchowiczem zapraszamy do Czwórki w niedzielę, 26 października, od godz. 11.00 do 12.00.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mateusz Damięcki: mam chyba za dużo empatii

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2014 16:30
Aktor Mateusz Damięcki znany jest widzom m.in. z filmu "Kochaj i tańcz" (2013, reż. Bruce Parramore), ale także z teatralnych scen. Prywatnie Damięcki dał się poznać jako pasjonat podróży i człowiek od zawsze ciekawy świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Józef Pawłowski: by się rozwijać, trzeba ryzykować i przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 16:00
Choć ma dopiero 24 lata, mogliśmy już wielokrotnie zobaczyć go na dużym i małym ekranie, m.in. w filmie "Miasto 44". - Jan Komasa przekroczył w tym przypadku granice kina i za to jestem mu wdzięczny - mówi aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Orleańska o filmie "Zbliżenia": to gra niedopowiedzeń

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 19:00
Na ekrany kin wszedł właśnie film Magdaleny Piekorz pt "Zbliżenia". W główną rolę wcieliła się Joanna Orleańska. - Najtrudniejsze w mojej pracy było poskromienie emocji, bo ten film to zimne kino, niemal skandynawskie - opowiada aktorka.
rozwiń zwiń