Antoni Królikowski - dobrze rokujący aktor

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 11:00
Antoni Królikowski, aktor znany m.in. z filmów "Miasto 44" i "Dom nad rozlewiskiem", a także reżyser i scenarzysta, zagości w "Strefie Prywatnej".
Aktor, reżyser filmowy i prezenter telewizyjny Antoni Królikowski ostatnio wystąpił w filmie Miasto 44 Jana Komasy
Aktor, reżyser filmowy i prezenter telewizyjny Antoni Królikowski ostatnio wystąpił w filmie "Miasto 44" Jana KomasyFoto: PAP/Stach Leszczyński

Antoni Królikowski, oprócz ról filmowych, na swoim koncie ma także doświadczenia serialowe, a także reżyserskie. W 2010 roku wyreżyserował film krótkometrażowy "Noc życia", do którego muzykę skomponował jego brat. Mimo młodego wieku - ma 25 lat - już pochwalić się może prestiżowymi nagrodami, które otrzymywał za swoją pracę.

***

Na "Strefę Prywatną" zapraszamy w niedzielę (30.11) w godz. 11.00 - 12.00. Audycję poprowadzi Katarzyna Węsierska.

(kd/kul)

Czytaj także

Mateusz Damięcki: mam chyba za dużo empatii

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2014 16:30
Aktor Mateusz Damięcki znany jest widzom m.in. z filmu "Kochaj i tańcz" (2013, reż. Bruce Parramore), ale także z teatralnych scen. Prywatnie Damięcki dał się poznać jako pasjonat podróży i człowiek od zawsze ciekawy świata.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Józef Pawłowski: by się rozwijać, trzeba ryzykować i przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 16:00
Choć ma dopiero 24 lata, mogliśmy już wielokrotnie zobaczyć go na dużym i małym ekranie, m.in. w filmie "Miasto 44". - Jan Komasa przekroczył w tym przypadku granice kina i za to jestem mu wdzięczny - mówi aktor.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Joanna Orleańska o filmie "Zbliżenia": to gra niedopowiedzeń

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 19:00
Na ekrany kin wszedł właśnie film Magdaleny Piekorz pt "Zbliżenia". W główną rolę wcieliła się Joanna Orleańska. - Najtrudniejsze w mojej pracy było poskromienie emocji, bo ten film to zimne kino, niemal skandynawskie - opowiada aktorka.
rozwiń zwiń