Aleksandra Hamkało: nie lubię się ograniczać

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2015 14:00
Ma ręce pełne roboty i głowę pełną marzeń. - W tym roku jestem aktorką filmową - śmieje się Aleksandra Hamkało. - W ubiegłym byłam serialową. Występowałam w "Lekarzach".
Audio
  • Co kręci w życiu Aleksandrę Hamkało? (Czwórka/Strefa Prywatna)
Ubiegły rok był bardzo pracowity dla Aleksandr Hamkało. Aktorka zagrała m. in. w Ziarnie prawdy i w Disco polo
Ubiegły rok był bardzo pracowity dla Aleksandr Hamkało. Aktorka zagrała m. in. w "Ziarnie prawdy" i w "Disco polo"Foto: mat. promocyjne/Next Film

Wpisana w zawód aktora zmienność dotyczy całego życia gościa Czwórki. - Trzeba być człowiekiem renesansu - mówi Aleksandra Hamkało. - Nie ma co zamykać się w utartych strukturach.

Oprócz pasji do grania, aktorka jest także wielką fanką gotowania i komiksów. - To się pewnie wiąże z moim zamiłowaniem do sztuk pięknych - mówi. - Lubię jak komiksiarze malują obrazy, a malarze biorą się za robienie komiksów. Sama też bym chciała, ale kompletnie nie umiem rysować.

Aleksandra Hamkało zdradziła także na co wydała pierwsze zarobione pieniądze i po co jej do szczęścia utalentowany rysownik.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Aleksandra Hamkało (aktorka)

Data emisji: 1.03.2015

Godzina emisji: 9.00

(kul, pg)

Czytaj także

Rycembel: "Carte Blanche" to bardzo wzruszający film

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2015 13:00
Eliza Rycembel, znana szerokiej publiczności m.in. z filmu "Obietnica", tym razem zagrała obok Andrzeja Chyry. Wcieliła się w postać uczennicy Klary w obrazie "Cart Blanche".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksandra Hamkało - filmowa kochanka Szackiego

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2015 15:00
Film "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza, na podstawie bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego, już od 30 stycznia w kinach. - To znacznie więcej niż typowy kryminał - zdradziła Aleksandra Hamkało.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Schuchardt - aktor, któremu nie jest wszystko jedno

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 19:12
- Jestem optymistą - mówi aktor Tomasz Schuchardt. - Tyle, że przewrotnym, bo zawsze wszystko wyobrażam sobie gorzej, niż potem jest w rzeczywistości.
rozwiń zwiń