Kuba Jankowski: musiałem pokonać wiele przeszkód by być tu, gdzie jestem

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 12:22
Jako współtwórca popularnego programu "Matura to bzdura" Kuba Jankowski obnażał naszą niewiedzę. - Przygoda z Youtubem może zmienić życie, jestem tego najlepszym dowodem - mówił w Czwórce.
Audio
  • Kuba Jankowski opowiada w Czwórce o swoim życiu prywatnym, miłości do sportu i teatru. Zdradza także zawodowe plany (Czwórka/Strefa prywatna)
Kuba Jankowski to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce
Kuba Jankowski to jeden z najpopularniejszych youtuberów w PolsceFoto: Screen z You Tube

Imał się wielu zawodów, był m.in. kelnerem w Wielkiej Brytanii. Dziś Kuba Jankowski jest jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów i vlogerów. - Gdy zaczynałem, Youtube dopiero "raczkował" i było bardzo ciężko. Sponsor pojawił się dopiero, gdy mieliśmy się już poddać - wspominał w Czwórce. Po przygodzie z kanałem "Matura to bzdura" pracuje już jednak nad nowymi projektami w sieci.

Prywatnie Jankowski jest zapalonym sportowcem. Trenował m.in. karate, koszykówkę i piłkę ręczną. Uwielbia też teatr i bierze udział w amatorskiej grupie aktorskiej. - Nie wiem, w którym miejscu życia będę za dziesięć lat. Chcę po prostu żyć w zgodzie ze sobą, być spójny w tym, co robię - mówił w rozmowie z Kasią Węsierską. Opowiedział też, dlaczego stawia sobie niemal nierealne cele i zdradził swoje życiowe motto.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzenie: Katarzyna Węsierska

Gość: Kuba Jankowski (youtuber, osobowość internetowa, współtwórca kanału "Matura to bzdura")

Data emisji: 26.4.2015

Godzina emisji: 9.00

kd/jp

Czytaj także

MultiGameplayGuy: internet jest moim drugim życiem

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 18:26
- Nie znam przepisu na sukces - śmieje się Michał Rychlik, czyli MultiGameplayGuy. Youtuber przyznał także w Czwórce, że nie wyobraża sobie świata bez dostępu do sieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Makijażystka gwiazd: zaufały jej Sablewska, Horodyńska i Siwiec

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 09:30
Magdalena Pieczonka namawia gwiazdy, by pokazywały się bez makijażu, a potem "robi je na bóstwo". Przeprowadza też metamorfozy w programie Mai Sablewskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radek Kotarski: marzyłem, by prowadzić "Top Gear"

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 14:00
Szkolił przedsiębiorców i importował produkty z Chin. Wreszcie stworzył na YouTubie program popularno-naukowy "Polimaty" i stał się rozpoznawalny.
rozwiń zwiń