Julia Kamińska: wzbudzam w ludziach pozytywne emocje

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2015 15:19
Znamy ją z wielu seriali i filmów. Dziś Julia Kamińska gra głównie w teatrze, a w wolnych chwilach angażuje się w akcje charytatywne.
Audio
  • Julia Kamińska opowiada o tym, dlaczego lubi być anonimowa, za co kocha aktorstwo i jakie ma plany zawodowe (Czwórka/Strefa prywatna)
Julia Kamińska przyznała w Czwórce, że ceni sobie prywatność, a spacerując po stołecznych ulicach, lubi być anonimowa
Julia Kamińska przyznała w Czwórce, że ceni sobie prywatność, a spacerując po stołecznych ulicach, lubi być anonimowaFoto: PAP/Stach Leszczyński

Julia Kamińska i Kasia Węsierska Julia Kamińska i Kasia Węsierska

Sama o sobie mówi, że jest "aktorką niezawodową", bo zamiast iść na studia aktorskie, wylądowała na germanistyce. - Od zawsze ciągnęło mnie do aktorstwa, ale bałam się tej szkoły. Miałam problem z wyborem życiowej drogi - tłumaczyła w Czwórce. - Dzięki temu jednak, jeśli wydarzy się w moim życiu coś nieoczekiwanego, zawsze będę mogła uczyć niemieckiego w szkole.

Poza aktorstwem Kamińska udziela się społecznie i jak przyznaje, pomaganie innym jest jej "życiową misją". - Robię to też dla siebie, choć nie z pobudek egoistycznych. Uważam, że w tym celu warto korzystać ze swojej popularności - mówiła Kamińska.

Aktorka opowiedziała w rozmowie z Kasią Węsierską także o swoim dzieciństwie i zupełnym braku instynktu samozachowawczego. Zdradziła też, gdzie udziela się wokalnie i dlaczego lubi pisać scenariusze filmowe.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Julia Kamińska (aktorka)

Data emisji: 7.06.2015

Godzina emisji: 9.00

kd/ag

Czytaj także

Bartosz Obuchowicz - aktor, który zakochał się w dubbingu

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 16:13
Bartosz Obuchowicz, znany m.in. z filmów "Haker" w reżyserii Janusza Zaorskiego i "Tajemnica Westerplatte" Pawła Chochlewa, będzie gościem niedzielnego wydania audycji "Strefa Prywatna".
rozwiń zwiń