Randki w sieci. Szansa na prawdziwą miłość?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 09:00
Coraz szybciej rośnie popularność aplikacji randkowych. Coraz chętniej korzystają z nich nastolatki. Jakie są tego konsekwencje?
Roczne przychody segmentu randek internetowych w Polsce są szacowane na 50 mln zł.  - W dzisiejszych czasach to najwygodniejsza forma nawiązywania relacji - przekonuje Maciej Koper, właściciel jednego z serwisów randkowych
Roczne przychody segmentu randek internetowych w Polsce są szacowane na 50 mln zł. - W dzisiejszych czasach to najwygodniejsza forma nawiązywania relacji - przekonuje Maciej Koper, właściciel jednego z serwisów randkowych Foto: Glow Images/East News

Mobilne aplikacje randkowe działają szybko: szybka randka, szybkie spotkanie, często niezobowiązujące, a czasem przypadkowy seks. Czy taki sposób na znalezienie drugiej połowy to kwestia wygody i znak naszych czasów czy szansa na prawdziwą miłość?

W najbliższym programie zastanowimy się jak uchronić młodego człowieka przed konsekwencjami takich przygodnych znajomości i jak dojrzale korzystać z takich narzędzi.

***

Na "Strefę Prywatną" zapraszamy w poniedziałek (27.07) w godz. 20.00-21.00. Audycję prowadzi Katarzyna Węsierska.

kul

Czytaj także

Internetowe oszustwa, czyli jak dajemy się nabrać w sieci

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 17:20
Wyimaginowane wakacje Zilli Van Den Born pokazują, jak łatwo nami manipulować w internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Złamane serce to syndrom kliniczny

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2015 13:00
Ból w klatce piersiowej, zakłócenia rytmu serca i powiększenie lewej komory serca - to tylko część medycznych objawów, które pojawiają się po rozstaniu.
rozwiń zwiń