Magdalena Lamparska: lubię brać sprawy w swoje ręce

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2016 14:40
- Aktorstwo to bardzo niesprawiedliwy fach. Jest tyle utalentowanych osób, które nie mają szansy zaistnieć, w które nikt nie chce uwierzyć. Dlatego jestem wdzięczna za to co mam i cały czas pamiętam o Magdzie, która ze Słupska trafiła do wielkiego świata - opowiada Magdalena Lamparska.
Audio
  • O potrzebie wychodzenia ze strefy komfortu, o cenie, którą jest w stanie zapłacić za role i o nowych filmach, w których będzie grać - opowiada aktorka Magdalena Lamparska (Strefa Prywatna/Czwórka)
Magdalena Lamparska nazywana jest jedną z piękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek telewizyjnych, filmowych i teatralnych młodego pokolenia
Magdalena Lamparska nazywana jest jedną z piękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek telewizyjnych, filmowych i teatralnych młodego pokolenia Foto: PAP/Stach Leszczyński

Aktorka, która na ekranie zadebiutowała już na drugim roku studiów w serialu "39 i pół", nie narzeka na brak propozycji. - Kiedy zabieram się do pracy, czy to na planie filmu, czy w teatrze, mam świadomość, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby jak najlepiej wywiązać się z zadania - mówi gość Czwórki. - A do sukcesu dochodzę małymi kroczkami - dodaje.

Jej przygoda z aktorstwem zaczęła się od chóru "Fantazja". Magdalena Lamparska opowiada nam, czego nauczyło ją śpiewanie w grupie, tłumaczy, dlaczego najlepiej relaksuje się w muzeach i zdradza, ile zarobiła na hodowli chomików. Wyjawia także zawodowe plany na przyszłość i wyjaśnia, dlaczego pisze bloga dla odrzuconych.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Magdalena Lamparska (aktorka)

Data emisji: 14.06.2016

Godzina emisji: 20.00

kul/mg

Czytaj także

"Planeta singli". Komedia romantyczna jako pole bitwy

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 13:00
- Reżyser Mitja Okorn jest absolutnym zabijaką. Zarzyna siebie i innych w imię rzeczy, w które wierzy. Dzięki temu widz nie musi się męczyć na filmie, który ma być dla niego rozrywką - mówi Michał Chaciński, współtwórca "Planety singli".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polak na dużym ekranie. Co o nas wie Hollywood?

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 14:40
- Kiedy pracowałam nad "Wrogami" z reżyserem Paulem Mazurskym, podpowiadałam mu, jaka powinna być moja bohaterka, a Anjelica Huston i Ron Silver uczyli się ode mnie słowiańskiego akcentu - opowiada Małgorzata Zajączkowska.
rozwiń zwiń