X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Uczucia w związku. Jak podsycać namiętność?

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2018 13:20
- Z namiętnością jest tak, że bez pracy i tak zwanego dorzucenia drzewa do ogniska, płomień nie będzie płonął - mówi w "Strefie prywatnej" Bianca-Beata Kotoro, psycholog z Uniwersytetu SWPS w Warszawie. 
Audio
  • Uczucia w związku. Jak podsycać namiętność? (Strefa prywatna/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/iWorksphotography/dom. publiczna

Czytaj także
kobieta seks erotyka FREE 1200_660.jpg
Jak fantazjujemy? "Najczęściej romantycznie"

Specjaliści twierdzą, że nie da się utrzymać na takim samym poziomie intensywności naszych uczuć w związku. Dotyczy to również intensywności namiętności w seksie. Pierwsza faza jest pełna chemii, hormony buzują, widzimy świat bardziej kolorowy, smakowity i magiczny, ale nie da się tak przejść przez całe życie. Intensywność uczuć i emocji w związku ma prawo się zmieniać i z upływem lat być inna, co nie znaczy gorsza.

Na początku wkładamy niesamowitą pracę i energię w nasz związek. Gdybyśmy później wkładali chociaż jedną czwartą tej energii, to związki byłyby naprawdę bajeczne - mówi ekspertka. - Ale to wcale nie jest złe, że ta intensywność spada, bo dzięki temu kombinujemy, zmieniamy, jesteśmy bardziej kreatywni - dodaje. 

Czytaj także
mężczyzna dżentelmen krawiec 1200.jpg
Męskość? "Mierzy się ją od głowy do stóp"

Bianca-Beata Kotoro zwraca uwagę, że nie ma pożądania cielesnego bez fascynacji. - Fajny, dobry seks jest wyznacznikiem tego, że dobrze się w związku układa - podkreśla.

Co zatem robić, by podsycać namiętność? Jak uniknąć rutyny? Czy motyle, które już odleciały mogą jeszcze wrócić do brzucha? Czy możliwe jest odbudowanie związku po zdradzie? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Goście: Bianca-Beata Kotoro (psycholog z Uniwersytetu SWPS w Warszawie)

Data emisji: 8.03.2018

Godzina emisji: 20.07

kh/kul


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak fantazjujemy? "Najczęściej romantycznie"

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2018 12:15
Fantazje seksualne są nierozerwalnie związane z tym, jak kształtuje się nasza seksualność. - Z najnowszych badań kanadyjskich naukowców wynika, że zarówno kobiety jak i mężczyźni chętnie i często fantazjują o romantycznych sytuacjach - mówi sex coach Anna Zaleska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wstyd - paraliżujący lęk przed oceną

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 11:53
- Wstyd to uczucie lęku przed oceną innych ludzi, a w konsekwencji, przed odrzuceniem. Podpowiada jakie zachowania są według nas dopuszczalne, a jakie nie - wyjaśniała psycholog Joanna Chmura.
rozwiń zwiń