X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Od bylejakości do życia pełnią. Historia rapera Arkadio

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 10:50
Arkadiusz "Arkadio" Zbozień jest raperem, freestyle'owcem, mówcą, autorem płyt i ogólnopolskiej akcji społecznej "Rób to, co kochasz". Teraz wydał książkę "Zacznij żyć z pasją" z 40 historiami, które mogą odmienić życie.
Audio
  • O szukaniu własnej drogi i historiach, które mogą zmienić życie (Strefa Prywatna/Czwórka)
Arkadiusz Arkadio Zbozień i Jakub Jamrozek
Arkadiusz "Arkadio" Zbozień i Jakub Jamrozek Foto: Czwórka

Arkadiusz "Arkadio" Zbozień Kiedy pierwszy raz usłyszałem hasło "rób to, co kochasz" pomyślałem, że to okropny frazes. Potem zrozumiałem, że to klucz to zrozumienia świata

Dziś gość Czwórki jest szczęśliwym mężem i tatą, i żyje w zgodzie ze swoją pasją i talentami. Ale stało się to możliwie dzięki przemianie, jaką przeszedł w wieku 17 lat. - W gimnazjum miałem patent na życie, o którym mój tato mówił "tumiwisizm". Nie zastanawiałem się, co robię i po co jestem. Najpierw były papierosy, potem alkohol, jointy, kradzieże. Łatałem dziury, po tym jak odszedł od nas ojciec - wspomina Zbozień.

Jako 12-latek zaczął pisać teksty do hiphopowych numerów starszych kolegów. Ale nie wyszedłby na prostą gdyby nie brat. - Po prostu zbombardował mnie miłością. Powiedział "kocham cię, brachu" i zdałem sobie sprawę, że po raz pierwszy zacząłem go słyszeć - opowiada raper.


Czytaj także
turystyka biznesowa turysta 1200.jpg
"A może nie ma się czego bać?" Co leży u źródła współczesnych lęków?

Potem przyszło nawrócenie i rozpoczęła się przemiana, bez której - jak przekonuje Arkadio - nic by w życiu nie osiągnął. Jak wyglądała jego "spowiedź życia", czy miłość może odmienić człowieka? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Arkadiusz "Arkadio" Zbozień (raper, mówca, autor książki "Rób to, co kochasz")

Data emisji: 15.03.2018

Godzina emisji: 20.07

kul/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wstyd - paraliżujący lęk przed oceną

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 11:53
- Wstyd to uczucie lęku przed oceną innych ludzi, a w konsekwencji, przed odrzuceniem. Podpowiada jakie zachowania są według nas dopuszczalne, a jakie nie - wyjaśniała psycholog Joanna Chmura.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Do czego potrzebna jest nam nuda?

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 09:05
- Staramy się nudzić jak najczęściej, ale w dzisiejszych czasach nuda to luksus. Na naszych warsztatach uczymy w jaki sposób pozwolić na nudę sobie i swoim najbliższym - mówiły Paulina Czapska i Anna Szapert z kolektywu edukacyjnego Future Simple.
rozwiń zwiń