X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Udane życie seksualne opiera się na poczuciu humoru

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 13:50
- O seksie najlepiej rozmawiać ze sobą w łóżku, kiedy naprawdę jesteśmy blisko siebie. I z humorem, bo to ważna część tej sfery naszego życia - przekonuje Ewa Wąsikowska-Tomczyńska.
Audio
  • Jak kochają (się) Polacy? (Strefa Prywatna/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Rock and Wasp

Do porażek w życiu seksualnym powinniśmy podchodzić z przymrużeniem oka. Bo w seksie potrzebne jest poczucie humoru Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Dziennikarka i vlogerka w swojej książce "Polaków seks powszedni" oddała głos kobietom i mężczyznom w różnym wieku oraz Sylwii Bartczak, psychoterapeutce, założycielce Akademii Psychologii Pozytywnej. - Nie koloryzowałam historii moich bohaterów. Jedyni byli wulgarni, inni bardzo delikatni. I to niezależnie od płci - opowiada autorka. - Trudno było mi ich znaleźć, ale za to szybko udało mi się ich otworzyć - dodaje.

Więcej o tym, co naprawdę współcześni Polacy robią w łóżku i poza nim oraz jaką rolę w życiu gościa Czwórki odegrała Michalina Wisłocka w nagraniu całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Ewa Wąsikowska-Tomczyńska (dziennikarka i vlogerka, autorka książki "Polaków seks powszedni")

Data emisji: 26.06.2019

Godzina emisji: 20.09

kul/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak kochają komputerowi gracze?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 12:04
Wśród ludzi wciąż panuje opinia, że życie z kimś, kto spędza godziny przy konsoli lub komputerze, nie rokuje dobrze na przyszłość. Czy aby na pewno?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Praktyk życia: jak odnaleźć wewnętrzny spokój?

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 16:21
Będąc na szczycie korporacyjnej kariery postanowił przewartościować swoje życie i zostać kapelanem więziennym, coachem, motywatorem i specjalistą od spraw trudnych. Czy dziś Andrzej Cichocki może powiedziec o sobie, że jest szczęśliwy?
rozwiń zwiń